1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chain Reactio Pomocy!!!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Oplaner, Kwiecień 22, 2009.

1. Oplaner

Oplaner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Chain Reaction Pomocy!!!

Witam, mam problem z Achievementem Chain Reaction, próbuję go zdobyć ale nie mogę, a ustawiam tych samochodów więcej niż 10, próbowałem już chyba ze 100 razy, ale Achievement mi się nie pokazuje. Mam 100% gry, grałem z kodami, ale żaden nie blokuje go. Pomooocy!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    YouTube - GTA4 Chain Reaction Achievement jeśli nie chcesz się meczyć ustawiając motory autem wpisz sobie kod na obniżenie ścigania po każdym wejściu na motor i powinno ci sie udać

Wczytywanie...

Poleć forum