1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chamski gracz.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hanzo47, Styczeń 10, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. hanzo47

hanzo47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bystrzyca Kłodzka
    Dzisiaj grając w FIFE 09 spotkałem się z bardzo niemiłym incydentem :D. Wygrałem z pewnym graczem 2 mecze potem kolejny wygrywałem 3-0 on wyłączył się w 90 min. Potem dostałem wiadomość że Polacy mogą ssać jego *****. Facet jest z Meksyku bo grał tą reprezentacją a ja Polską. Chyba nie wytrzymał psychicznie czy coś ;D Można coś z takim czymś zrobić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no najlepiej się z niego pośmiać

4. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Możesz złożyć skargę....

5. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Idz na Policje, powiedz co sie stalo, mysle, ze sledztwo ruszy pelna para.
    po zakonczeniu sledztwa, sprawa zostanie skierowana do sadu, jak dobrze pojdzie to dostanie dozywocie, a w najlepszym wypadku skaza go na smierc.
    Jesli uda sie ze dostanie kare smierci, najprawdopodobniej dostaniesz rodzaj smierci do wyboru, z tego co pamietam to najbardziej widowiskowa kara jest wrzucenie go do klatki z wyglodnialymi swiniami.:yeye:
    Nie moge co za ludzie.......za duzo:shisha
    jesli sie nie uda na policji to wynajalbym jakiegos platnego morderce, z karabinem snajperskim, w ostatecznosci z luneta taktyczna.
    A tak w ogole to dobry jestes w ta fife ByKu...

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Możesz wysłać ocenę gracza i tam masz co i jak

7. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    HEHE w internecie jest pełno takich palantów co nie potrafią przegrywać, co możesz z tym zrobić nic nie możesz :) najlepiej olej to i nie pisz takich tematów :) .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum