Chamski gracz.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

hanzo47

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj grając w FIFE 09 spotkałem się z bardzo niemiłym incydentem :D. Wygrałem z pewnym graczem 2 mecze potem kolejny wygrywałem 3-0 on wyłączył się w 90 min. Potem dostałem wiadomość że Polacy mogą ssać jego *****. Facet jest z Meksyku bo grał tą reprezentacją a ja Polską. Chyba nie wytrzymał psychicznie czy coś ;D Można coś z takim czymś zrobić ?
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
no najlepiej się z niego pośmiać
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
Możesz złożyć skargę....
 

kuba426

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj grając w FIFE 09 spotkałem się z bardzo niemiłym incydentem :D. Wygrałem z pewnym graczem 2 mecze potem kolejny wygrywałem 3-0 on wyłączył się w 90 min. Potem dostałem wiadomość że Polacy mogą ssać jego *****. Facet jest z Meksyku bo grał tą reprezentacją a ja Polską. Chyba nie wytrzymał psychicznie czy coś ;D Można coś z takim czymś zrobić ?
Idz na Policje, powiedz co sie stalo, mysle, ze sledztwo ruszy pelna para.
po zakonczeniu sledztwa, sprawa zostanie skierowana do sadu, jak dobrze pojdzie to dostanie dozywocie, a w najlepszym wypadku skaza go na smierc.
Jesli uda sie ze dostanie kare smierci, najprawdopodobniej dostaniesz rodzaj smierci do wyboru, z tego co pamietam to najbardziej widowiskowa kara jest wrzucenie go do klatki z wyglodnialymi swiniami.:yeye:
Nie moge co za ludzie.......za duzo:shisha
jesli sie nie uda na policji to wynajalbym jakiegos platnego morderce, z karabinem snajperskim, w ostatecznosci z luneta taktyczna.
A tak w ogole to dobry jestes w ta fife ByKu...
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Możesz wysłać ocenę gracza i tam masz co i jak
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
HEHE w internecie jest pełno takich palantów co nie potrafią przegrywać, co możesz z tym zrobić nic nie możesz :) najlepiej olej to i nie pisz takich tematów :) .
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom