1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chaos, wybuchy i wyzwania - Just Cause 3 ponownie wygląda świetnie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 18, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Avalanche Studios pozwoli nam na początku grudnia uczestniczyć w kolejnej misji niezawodnego Rico Rodrigueza. Twórcy przygotowują interesującą produkcję, w której otrzymamy możliwość rozpętania wielkiego chaosu.

Just Cause 3 nie będzie wielką rewolucją w serii. Autorzy dają nam „więcej” znanego chaosu i pewnie sympatycy uniwersum właśnie na to czekają. Na każdym kolejnym zaprezentowanym materiale tytuł prezentuje się ciekawie.

Dzisiaj możemy zerknąć na dwa rodzaje wyzwań – w pierwszym Rico przelatuje pomiędzy obręczami, zaś w drugim rozpętuje prawdziwy chaos. Twórcy kolejny raz pokazują nam spore możliwości głównego bohatera, który za pomocą gadżetów potrafi naprawdę wiele.

Gra zapowiada się na wyjątkową piaskownicę, w której poznamy wątek główny, tonę zadań pobocznych, a na dokładkę wypróbujemy różne zadania sprawdzające nasze umiejętności. Czego chcieć więcej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dla mnie to wygląda trochę na bezmyślną rozwałkę.. a dobrze wiem, że tego typu gry bardzo szybko mi się nudzą jak nie mają żadnego konkretnego dobrego podłoża fabularnego :(

4. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Jeśli będzie dużo możliwości (więcej niż w dwójce) to będzie pięknie

5. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Czy tylko ja nie mogę słuchać soundtracku z tej gry? Po paru podejściach do jedynki, dłuższych podejściach do dwójki stwierdzam, że nie mam ochoty sprawdzać kolejnej części. Duży świat zrobiony na jedno kopyto, co z tego, że tu góry, tu lasy, tu morze, tu rzeka jak i tak większość obszaru pokrywały lasy. Ciągła rozwałka która nudziła po 2h. Bezsensowny model jazdy. Irytujące misje polegające ciągle na tym samym i co jakiś czas była miła odskocznia w nowym typie misji by potem znowu przez pare kolejnych godzin robić znowu to samo. Nie, dziękuje.

6. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Właśnie mapa w trzeciej części ma być dużo bardziej urozmaicona. Mi tam druga część bardzo się podobała, przeszedłem ją 3 razy(nie na 100%, nie chciało się zbierać wszystkich skrzynek) a skoro w następnej części, po gameplayach widać, że wszystkiego jest więcej\lepiej, to ja to kupuję.

7. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    No widzisz, ja się nie mogłem zmusić żeby ją przejść chodź raz całą. Gust graczy jest różny ;) Ja podziękuje :)

Wczytywanie...

Poleć forum