1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

charge and play kit mi nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Akito, Grudzień 29, 2014.

1. Akito

Akito Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Dzisiaj kupiłem charge and play kit do mojego bezprzewodowego pada.
    Założyłem akumulator, podłączyłem do Xboxa i normalnie działa za pomocą kabla, ale nie ładuje, przez chwilę zapala się zielone światełko na ładowarcę. Może ktoś wie co może być/mogłem zrobić nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co dokładnie kupiłeś? Oryginał Microsoftu czy jakiś chiński zamiennik? Jeśli oryginał, to powinno normalnie działać - tu nie da się raczej nic zrobić źle. Może być jeszcze taka sytuacja, że akumulator nie ma styku. Sprawdź blaszki (styki) w padzie (czy np. nie zaśniedziały). Jeśli kupiłeś jakiś chiński zamiennik to mogą się dziać różne cuda (łącznie z padniętymi od nowości ogniwami).

4. Akito

Akito Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jest oryginał, normalnie są instrukcje we wszystkich językach, zastanawiam się czy nie zrobić reklamacji

5. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli nie działa, to reklamuj. Najlepiej niech wymienią na nowy egzemplarz. Weź do sklepu swojego pada i sprawdź czy działa. USB do podłączenia zawsze się znajdzie.

Wczytywanie...

Poleć forum