1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Charge & Play Microsoft Problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez dommal4, Październik 3, 2012.

1. dommal4

dommal4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Mam problem. Podłączyłem nowe baterie do padów i zostawiłem żeby się podładowały. Po 15 min. odłączyłem kabel od pada i pad się wyłączył, pad bez kabla nie działa, nawet przez sekundę . Kiedy pady są podłączone pali się z 10 sekund czerwona lampka po tym czasie zapala się zielona. W czym tkwi problem? Powinienem dłużej ładować te baterie czy to wina sprzętu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    czy ten P&c jest oryginalny czy jakaś chińska podróba ?
    ogólnie baterie powinno ładować się troszkę dłużej niż 15 minut, w taki sposób tylko rozwalisz tego P&c zamiast porządnie naładować

4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    masz sam kabel ? jeżeli tak to czy masz akumulatory w padzie czy zwykłe baterie ?, jak masz oryginał z akumulatorem i paragon to na gwarancje do MS

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Przepraszam jak to "baterie"? Masz na myśli akumulatorki czy zwykłe paluszki, bo jak zwykłe paluszki to gratuluję pomysłu ;)

6. dommal4

dommal4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Akumulatory, oryginały Charge & Play dzisiaj wypakowane. Na Allegro kupione, nie mam paragonu. Co prawda made in china ale Microsoft. W końcu tania siła robocza .. ładuję już ze 2 godz. spróbuję z 12 godzin podładować jak nie da rady to sam nie wiem co robić. A czy jak sie ładują te akumulatory nie powinna świecić się czerwona dioda?

7. Kamilloks

Kamilloks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sulechów
    Po 1 to skoro przyszło nowe i oryginalne baterie były w zestawie to po co je ładować chciałeś ? LOL. Może było tak że akumulatorki były naładowane a ty je podłączając rozwaliłeś. Powinna się raczej palić zielona lampka jak się ładują. Już na forum był taki problem, że kolesiowi się akumulatorki nie chciały naładować i wtedy to były walnięte akumulatorki. Jeszcze zostaje ci napisać do sprzedawcy w razie czego i zwalić że od razu były walnięte ;p.

8. wirszews

wirszews Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radzymin
    Miałem to samo, z tymi bateriami jakieś problemy na początku są. Po jakimś czasie wszystko wróciło mi do normy i już nie mam tego problemu co Ty.
    Po pierwsze czy podłączasz pad do konsoli czy do innego urządzenia co daje zasilanie na USB? Trzeba podłączyć koniecznie do xboxa.

Ja kiedyś robiłem ten trick Xbox 360 : Play and Charge Kit Fix!!! (Doesn't charge fix) - YouTube po ok miesiąca samo się naprawiło:)

Ten typ tak ma, nie tylko Ty masz ten problem.

Wczytywanie...

Poleć forum