1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chce kupic x360 ale mam pytanie?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zymit, Kwiecień 3, 2008.

1. zymit

zymit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam all, jestem tu nowy i nie znam sie na xboxa 360, wiec postanowilem kupic konsole ale chcialbym dowiedziec sie jesli kupie x360 i naped dvd zeby pograc na pirackim kopii to nie zepsuje sie konsola? a jesli sie zepsuje to mozna wlazyc spowrotem naped i zaniesc do serwisu bez problemu? czy da sie samodzielne wymienic naped? czy gwarancji sie traci?

PS, z tego co wiem ze mozna przerobic lasera, aby nie rozpoznawal, czy gra jest oryginalna czy nie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: Chce kupic x360 ale mam pytanie?

stary co ty pleciesz o wymianie lasera czy napędu DVD kupujesz Xboxa idziesz do gościa/samemu flasha robisz i grasz żadnego wymieniania napędu DVD nie robisz czy laser kto ci takich bzdur na opowiadał?

4. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Chce kupic x360 ale mam pytanie?

A co do gwarancji to sie zastanow zeby wypiac naped i wpiac nowy ( nie wiem na ch** ,ale mniejsza o to) to musisz rozkrecic konsole i zerwac wszystkie plomby wiec raczej gwarancje tracisz PROSTE :p

Wczytywanie...

Poleć forum