1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chcę kupić Xboxa 360 , pomóźcie w wyborze :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez JaRo23, Listopad 5, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. JaRo23

JaRo23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
    Tak jak w temacie , nie wiem do końca czy w dobrym miejscu ale jestem świeży więc wybaczcie :) Chciałbym kupić Iksa , widziałem fajne oferty w gazetkach i w necie , i nie wiem na jaką się zdecydować . Czy z większym dyskiem czy w ogóle bez ?. Czekam na Waszą pomoc , z góry dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Albo jestes policyjnym prowokatorem , albo nie zastanawiasz sie nad tym co piszesz.:D
    Afiszujesz sie na publicznym forum , ze kupisz pirackie gry , mozesz oberwac za paserstwo , a ktos kto by Ci sprzedal takie gry , albo w ogole napisal cos na temat sprzedazy , dostal by kare za rozpowszechnianie pirackich kopii gier. Zedytuj lepiej swojego posta. ;)

-------

Co do wyboru konsoli , to radzil bym wybrac taka z wiekszym dyskiem twardym.

4. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Dokładnie, kolega dobrze mówi. Co do xboxa t polecam wersję premium mozna już kupić za 1000zł

5. Jachol

Jachol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
  6. JaRo23

JaRo23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
    Dobra zrobione . A elite jest w promocji z media exprert za 1079 zł i dwie średnie gry na dodatek , myślę że jest to dobra propozycja :)

7. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Elite, albo Arcade + dysk 120GB za 250pln

owszem

8. Fikou

Fikou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    używany Arcade + dysk 120/250GB .. :)

9. JaRo23

JaRo23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
  10. neo22

neo22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Irlandia
    witam, polecam Elite, sam posiadam i nie mam na co narzekać. trafilem na dobra oferte gdyz konsola z dyskiem 120gb + 2 pady + headset + ladowarka z 2 akumulatorkami do tego Resident 5ka i NFS Undercover wynioslo mnie 300 euro 2 miesiace temu. jedyny minus...gran na orginalach ale uzywane mozna juz kupic za grosze :) pozdRo

11. Marcello

Marcello Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bierz Elita - tego z Media Markt posiada on dodatkowo kabel HDMI, label z wyjściem audio. Wartośc tych dwóch kabli to ok. 100zł

Nowe wersje Elite - w białym pudełku nie posiadają kabli. Są tańsze ale dostajesz zwykły kabel do TV! Bierz to pod uwagę.

Moim zdaniem - Elite z Media mArkt najlepsza oferta dla Ciebie.

Gry możesz sprzedać, kable też i wyniesie Cie taniej..

Pozdro!

12. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Weź elite z dyskiem 250gb i gra forza 3 albo poczekaj na CoD MW2 na allegro

13. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bierz Xboxa 360 Elite (Arcade się nie opłaca). Co do przeróbki najlepiej poszukać ofert w swoim mieście :)

14. xxroboxx

xxroboxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć jestem nowy a widzę ze dużo ludzi jest znana w tych sprawach.
    To tak mam zamiar kupić xboxa elite z dyskiem do tego baterie do ładowania na usb + Płyty verb. (no chyba ze jakieś inne :p) Wiadomo z iXtreme 1.6.

Zainteresowała mnie aukcja z allegro
    np:
    HIT NOWY XBOX 360 ELITE JASPER PRZEROBIONY HDMI (801953944) - Aukcje internetowe Allegro

(możecie mi podać jakieś dobre aukcje z xbox-sami)

Tylko nie wierze w:
    GWARANCJA:
    36 – MIESIĘCY NA ROD
    6 – MIESIĘCY GWARANCJI OD NASZEJ FIRMY

Nie znam się prawie na xboxsie dość dużo czytałem forum o przeróbce, dyskach, jakie płyty, jakie gry, Ale mało co wiem jak robić gry żeby chodziły wiem ze coś istnieje jak wave 1,2,3,4. Jak by ktoś mógł napisać o co chodzi co to jest. (Posiadałem ps2... Stare ale jare :D) No i chodzi mi ogóle wytłumaczyć jak to jest z przeróbką, graniem przez xbox life online, i jak dobrze zabezpieczyć się przed :ban . Będę wdzięczny jak ktoś mi wytłumaczy co i jak. Czekam na wasze odpowiedzi. Z góry Dziekuje i Pozdrawiam :)

15. Aslan88

Aslan88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem tak - najbezpiecznijsza ochrona przed banem to laczenie sie z Live nigdy, a ci co mowia ze sa jakies ochrony to bardziej maja szczescie niz zabezpieczenia. Nim kupisz konsole zadaj sobie jedno zasadnicze pytanie - czy bede chcial grac w przez neta? Ja gdy kupilem swoja konsole rok temu myslalem ze wystarczy mi granie offline, dzis zaluje ze przerobilem konsole bo bany sie posypaly i stoje przed tym samym problemem co wielu zbanowanych - kupic nowa konsole, ale nie przerabiac jej, czy moze ps3 z mniejsza iloscia gier, ale z fajnymi Ex

16. xxroboxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ale z tego co czytałem to nie którzy zabezpieczaja sie jakos przed banem na xboxsie. Nie wiem jak :D No ale jest to sens nie przerabiac?? Płacic za gry po 100++zł nie wiem czy to jest takie opłacalne za te gry które bym kupywał czyli orginalne to kupił bym takich xbox-ów z 4 :D

edit

A ten wave 3 a 4 czym sie rózni i czy opłaca sie patchowac gry??
    Potrzebuje waszej pomocy!
    Bo z tego co napisał Aslan88 to mam obawy czy w ogóle kupywac xboxsa...

17. Aslan88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak zgodze sie, na poczatku tez tak myslalem - ale jak juz popykalem sobie w Live to zaczalem rozumiec ludzi ktorzy wydawali kase na gry - gra przez neta jest po prostu zajjebista. Tak jak powiedzialem - odpowiedz sobie na pytanie czy granie offline ci wystarczy, ja juz wiem ze mi nie i teraz jesli kupie nowego Xa to tylko orginaly. Jesli jednak postanowisz przerabiac i grac przez live wtedy choolernie licz sie z banem

18. xxroboxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Serio sam juz nie wiem co robic czy jest sens wydawac kase na granie....
    To juz nie wiem czy dołozyc do kompa lepsza grafe i procka i kupic orginalne gry i mam to samo co w xboxsie no chociaz mniej gier..

19. Aslan88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Inaczej powiem - CoD, GoW, sportowe itd - gry ktore sa krotkie i singleplayer szybko sie nudzi

PS. ile trzeba miec postow zeby zrobic wlasny temat?

20. xxroboxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ale jak zobaczyłem ile gry dosc fajne kosztuja to az zniecheciłes mnie... I sam nie wiem co robic. I na co wydac kase czy bedzie słuszne wydanie na xboxsa przerobionego czy wydac na kompa lub w ogóle na nic...

21. Aslan88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Drogie tak, ale tu zaczyna sa kombinowanie - czyli punkty wymiany gier gdzie za 10 zl mozesz wymiec swoja gre na inna - 10 zl to 1 lub 2 plyty verbatin (w pudelku lub bez :p ), granie na kompie juz jedynie jest dobre dla gier mmorgp i strategii, wszystkie strzelanki, sportowe, arcade i zrecznosciowe sa idealne na konsole no i wychodza szybciej. Jesli chcesz grac na necie - kup nieprzerobionego Xa, jesli starczy ci offline kup sobie przerobiona konsole

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum