1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chcę kupić Xboxa 360 proszę o pomoc.

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Chrupek119, Wrzesień 27, 2015.

1. Chrupek119

Chrupek119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

A więc tak, chcę kupić 360'tkę i ją przerobić. Nie chcę mi się wydawać niewiadomo ile pieniędzy na gry. Mam do wydania 1000zl i nie wiem czy kupić nowa konsole i ja przerobić. Jak ją przerobić? Bo chce grac tez po soeci wiec chyba RGH odpada. Nie wiem bo nie ogarniam tego wszystkiego.

Czy możecie mi powiedzieć krok po kroku co mam zrobić? Kupno konsoli, jak przeróbka?, Jak nagrywać?, Z jakich stron ściągać, jakieś poradniki et cetera.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Cała wiedza jest tu na forum :) w kaflu się zmieścisz razem z 4 pakiem piwska.

4. Chrupek119

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No tak zdaje sobie sprawę z tego że cala wiedza jest tutaj na forum, ale ciężko jest mi to teraz znaleźć ponieważ na gwałt potrzebuje odpowiedzi. Jak teraz wygląda sytuacja z tymi przeróbkami po wyjściu Xone? Jestem zielony jeśli o to chodzi bo do tej pory kupowałem gry i niczym się nie przejmowałem, jednak teraz szkoda trochę tyle tego wydawać na nie. Weźcie pomóżcie mi z tym jeśli możecie.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jedyna opcja to kupić już przerobiona. Nie kupisz juz pod przeróbkę nowej konsoli. Za 950zl mam lt 3.0 nowa slim e 500gb

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

6. Chrupek119

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli LT 3.0 to jest najnowsza przeróbka i nic się w związku z tym nie zmieniło? Myślałem że jest teraz coś nowszego bo jak kiedyś coś sprawdzałem to wtedy najnowsze było właśnie LT 3.0. I dlaczego nie da się przerobić już nowej konsoli?

7. Macian

Macian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jędrzejów
    Tak to jest najnowsza.

8. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    tak jak przedmówcy powiedzieli. Tylko przerobiona. Nowe konsole są nie do przerobienia na chwilę obecną. RGH zablokowali poprzez usunięcie punktu odniesienia do generacji glitcha (postbus), zaś LT3.0 wymagało wyciągnięcia klucza właśnie metodą RGH. Tak więc jednym ruchem zablokowali i RGH i LT.

Co do propozycji to mam xbox360 jasper 256mb (PHAT) z S-RGH + LT3.0 + DUAL NAND + HDD 250GB za 550zł. Zestaw dla każdego - do grania online/offline w oryginały i kopie, z płyt i z dysku. :)

9. daiw03

daiw03 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

10. daiw03

daiw03 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ziom powiem ci tak za 700 zl kupujesz xa z przerobkalt 3.0 kupujesz za 150 zl nagrywarke ihas modelu nie pamietam dokladnie a za reszte golda i plyty na gry

Wczytywanie...

Poleć forum