1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

chce kupic xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez FokuSmok., Grudzień 2, 2009.

1. FokuSmok.

FokuSmok. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podziemie.
    Witam chce kupic sobie xboxa 360 premium jasper na swieta . Chce go odrazu przerobic zeby mi chodziły gry sciagane z internetu poniewarz nie mam kasy zeby kupowac gry po 100 zł . Wiec chce sie doradzic czy warto odrazu po kupnie xa go przerabiac.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Barczyk

Barczyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PL.
    Moim zdaniem w ogolę nie opłaca się przerabiać konsoli.
    Kupisz sobie 1 grę na jakiś czas, gdy ją przejdziesz i/lub Ci się znudzi wymieniasz na inną (jest wiele punktów wymiany gier, w każdym większym mieście) i tak dalej.

btw. Skoro stać Cię na konsole to wybacz ale dziwi mnie, że nie stać Cie na gry - chociażby po 100 zł.

4. FokuSmok.

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podziemie.
    O to chodzi ze nie mieszkam w wiekszym miescie tylko na "zadupiu";p
    A konsolke biore na raty ;p

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Pograj miesiąc i zobacz czy polubisz grę przez neta

1. jak tak to nie przerabiaj bo pewny niemal ban
    2. jak nie to przerób i odłącz konsolę od neta

6. wojto_pl

wojto_pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oświęcim ;]]
    Pabloo dobrze mówi, ja niestety zrobiłem ten błąd ikupiłem przerobioną. Teraz boje się ją podłączać w obawie o bana ;d

7. Barczyk

Barczyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PL.
    A więc, tak jak kolega wyżej - Jeśli zależy Ci na graniu po sieci to nie przerabiaj, jeśli grasz tylko offline to ewentualnie możesz przerobić (nie popieram piractwa).

8. FokuSmok.

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podziemie.
    No ale własnie jeszcze sie boje ze po przerobieniu konsola moze sie zepsuc i nie bede mogl jej oddac na gwarancje.
    Mam jeszcze jedno pytanie wiecie moze gdzie moge przerobic konsole ? mieszkam w Świdwinie miasteczko kolo Białogardu i Koszalina.

9. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na allegro :D szukaj dobrego serwisu ;]

10. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przerobic mozesz np na allegro! Ale nie przerabiaj konsoli!!! Granie przez XBL sprawia o wiele wieksza frajde niz single. A pamietaj ze mozesz kupic gre za jakies 150zl na allegro przejsc ja i sprzedac za 130 zl np... a i oczywiscie nie zaznasz tego wyduszania z gry ostatniego achivementu, ostatniej znajdzki itd bo nie bedzie ci sie chcialo bo juz bedzie nastepna gra na kompuerze czekala! Takze zastanow sie nad tym bo naprawde XBL jak dla mnie to 2 razy wiecej fun niz single.. np fifa,cod itd... aha no i oczywiscie gwarancja, przerabiajac mozesz jeszcze wiecej stracic niz zyskac(mowa o $$$). Bo jak konsola dostanie E74 to praktycznie mozesz juz ja zlomowac!

11. FokuSmok.

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podziemie.
    A jesli chodzi o gre przez internet to nie wiem za bardzo nic o tym :p
    Mam internet radiowy , mogl bym go podlaczyc to xa ?
    I ile kosztuje konto ?

12. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Koszt abonamentu Xbox live to jedynie 120zl na rok lub okolo 20 zl miesiecznie... takze majatek to to nie jest
    Tylko ze z radiowka moze byc problem... jaka szybkosc?Jaki operator?

13. tinOFbeer

tinOFbeer Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
    W cale nie musisz kupowac gier za 100zl, na allegro mozna kupic uzywane plytki po znacznie mniejszych cenach. Oczywiscie nie sa to najnowsze tytuly ale na xa jest duzo swietnych gier, ktore maja rok lub dwa a mozna je kupic za smieszne pieniadze. Jak sie dobrze poobserwuje licytacje to swietne tytuly mozna wylapac za ok. 30 - 40zl.

Grajac na oryginalach i podlanczajac konsole do sieci zawsze masz dostep do wszystkich aktualizacji i poprawek danej gry bez ryzyka zbanowania.

Ale najlepsza frajde daje mozliwosc pogrania z kumpalmi po sieci.

Radze poczekac z przerobka i wyprobowac sobie darmowe konta gold i przekonac sie samemu.

14. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No i kolega zamknal temat przerobki ;)

15. Razor3100

Razor3100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kup se PS3, bo tam nie musisz płacić za granie online (skoro nie masz hajsu na gry to na pewno nie masz na GOLDA) (jeszcze weź pod uwage to, że napewno zostaniesz zbanowany jak będziesz grał na przerobionej konsoli) , a teraz wiele gier na PS3 dostaniesz w cenach ok. od 30zł.
    Kupisz se jedną gre, przejdziesz singla i jeszcze ci zostanie Multi a wierz mi, że przy Multi spędzisz wiele czasu .

16. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jest to temat o Xboxie a nie PS3 a to że Cię zbanowali i przechodzisz na PS3 to tutaj jest mało ważne - typowy syndrom obrażonego użytkownika konsoli...

Wg mnie kupuj Xboxa bo:

- wygodniejszy pad
    - płatny Live ale za to lepszy (więcej serwerów itp)
    - jak Ci się nie spodoba Live to możesz przerobić konsolę
    - z radiówką też sobie poradzimy bo są tutki tutaj na forum

17. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Taaak popieram... gosciu ktory pisze ze go zbanowali ma pretensje za to ze M$ jest uczciwy i teraz pewnie leci do sklepu "zemscic" sie na M$... zal mi takich ludzi no ale coz zrobic ;( Rowniez polecak Xboxa ze wzgledu na gry poniewaz na PS3 godne tytuly to jedynie Uchrated i Killzone... (MGS bedzie rowniez na x'a). Na xbox'a: Left 4 Dead 2(wspanialy Multiplayer), Gears of War 2 (Wspanialy Muli jak i single), Fable 2, Alan Wake (premiera na poczatku 2010 ale sadzadz bo demie gra zmiecie wszystkie survival horror) Forza 3, no i Mass Effect 2!!!Ahh bylbym zaponial o wspaniales serii Halo ktora wszystkie inne multiplayery bije na leb :D W te gry na ps3 nie pograsz!A i tak jezeli ps3 ma jakiegos exclusiwa to bardzo duzo przechodzi juz na x'a (np MGS,Tekken,Resident Evil) Druga sprawa to instalacja gier na ps3:/... niestety ale niektore gry Musisz zainstalowac na dysku... nie ma tak jak w xbox ze wkladasz i grasz tylko musisz czekac z 30 min na instalacje gry (Na xbox trwa to krocej ze wzgledu ma to ze plyty blu-ray sa wolniejsze). No i grafika na grach multiplatwormowych wyglada lepiej niz na ps3 poiewaz xbox jest prostszy do programowanie! A co do Live... placisz 120zl rocznie ale masz 10x mniej straconych nerwow... bo PSN to naprawde zlagowane serwery, nic sie tam nie dzieje, dem do sciagniecia z 50 na xbox'ie ponad 300! Takze placisz ale masz ful komfor! No i ten pad.. dla 21 letniego czlowieka o 180cm wzrostu pad to jest porazka... jakbys trzymal jakiegos wrobelka.. pad do x'a to perfekcja! I te ulozenie analogow! Cod miod i orzeszki

18. Razor3100

Razor3100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie ukrywam ,że jestem wkurw**** na M$, ale ja mu doradzam z własnego doświadczenia. Xboxa kupiłem przez to że miałem kiedyś PS3 pożyczone od kumpla i mi się spodobało i chciałem se konsole kupic, ale ze względu na to że X czyta piraty wziąłem go,bo byłem taki ciemny kiedyś myśląc, że xbox a ps3 to to samo. A wracając do naszego kolegi który chce kupić xboxa - on nie chce nawet za gry przecież płacić to myślisz, że będzie płacił za LIVE 120zł ze świadomością, iż dostanie BANA? Biore pod uwage to, że chce przerobić konsole.

19. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiec dlatego odradzamy mu przerobki... bo ty widocznie nie wiesz co to jest rozgrywka online... i sadzadz po twoim opisie masz na oko 15 lat... i jestes zly na M$ za to ze cie zbanowal ze lamiesz regulamin i jestes jakby to moja babcia powiedziala BANDDIITA!

Ps. Co bys zrobil jakbys zrobil jakis super genialny program za 1000zl a za 1 dzien po premierze dostepny produkt jest na *******'ach??? Postaw sie w sytuacji M$ i producentow gier to bys zrozumial!!! Ja sie bardzo ciesze ze M$ pobanowal piratow bo jakim prawem ludzie uczciwi ktorzy ciezko zarabiaja na te cholerne gry musza grac,byc w rankingu z piratami ktorzy kupuja plytke za 5 zl i sie jeszcze panosza na XBL?????!!!!

20. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    KONIEC OT! Bo znów się zrobi wojna PS3 VS X360

Czekamy teraz na wypowiedź autora wątku

Pozdrawiam

21. pitek345

pitek345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Ja niestety posiadam przerobioną konsole i wiem że jak bym mógł wymienił bym ją na nieprzerobioną.Gry na allegro to koszt 100-160zł.Chciałbym grać przez live ale cóż:/ może kupie sobie jeszcze jedną konole a tą sprzedam:) ale to dopiero jak pójde do pracy bo narazie nie mam kasy:) i przypominam w RTV MIX AGD konsola xbox arcade z 3 grami jest za 660zł.:p

Wczytywanie...

Poleć forum