1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chce kupić xboxa którą ofertę wybrać

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kuku11bobo, Maj 21, 2013.

1. Kuku11bobo

Kuku11bobo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie chcę kupić konsolę xbox 360 elite lub slim. Chcę aby konsola była przerobiona i w przypadku elite z płytą jasper.
    Mój limit to 500 zł.
    Proszę o pomoc, bo niechcę wyżucić kasy w błoto.
    Najlepiej Rgh lecz niewiem czy moja nagrywarka jest kompatybilna do nagrywanaia gier na lt 3.0

Za 299zł tanio ale nikt nie kupuje
    PROMOCJA!! XBOX 360 ELITE KINECT HDMI JASPER!! (3232888635) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ten sam sprzedawca 399zł tylko z okablowaniem niewiem ile okablowanie warto
    PROMOCJA!! XBOX 360 ELITE HDMI JASPER +OKABLOWANIE (3253512093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A tu 400zł
    XBOX 360 .OKAZJA ,JASPER,Częstochowa (3252256166) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

420zł niewiem czy ma jaspera
    XBOX 360 ELITE LT+ 3.0 HDMI KINECT READY (3248642275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli miałbym wybierać to ofertę drugą (2) za 399zł lub czwartą (4) za 420 zł, jeśli się upewnisz że to Jasper na 100%

4. emios123

emios123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kolego tylko nie bierz xboxa z 3 oferty. Sam kupowalem jednoczesnie 2 xboxy od tego Pana. Wszystko ladnie pieknie z tym ze w jednej konsoli byla blokada rodzicielska a sprzedawca nie znal kodu tej blokady a w drugim xboxie byla stara przerobka 2.0 konsole odeslalem i sprzedawca przyznal mi racje za wszystko oddal konsola wrocila ale wciaz ze stara przerobka... a mial naprawic.

Edit ale faktem jest ze blokade rodzicelska skasowalem jakims kodem serwisiowym i konsolka dziala jak marzenie zero problemow z laserem przerobka wszystkie plyty i gry dzialaja tak jak powinny

Wystukane na Galaxy S3 za pomoca Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum