1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

chce kupic xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gonadotropin, Lipiec 2, 2012.

1. gonadotropin

gonadotropin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema mam problem, otóż chce kupić sobie xboxa 360, ale grać potem na piratach. Chciałbym kupić raczej nowego bo nie chce jakieś badziewia co się popsuje po miesiącu a potem chce go oddać do przeróbki, żeby sobie pograć na kopiach gier najlepiej z dysku. Jeden koleś mi proponował 50zł za jakieś starsze wersje chyba i 150 za te nowsze ;/ ewentualnie czy są już przerobione konsole na allegro?

nie myślę na razie o granie po sieci ani o kinekcie, tylko tak che sobie popykać np. w gta IV itp.

mógłby mi ktoś doradzić czym się kierować, a najlepiej wysłać link do aukcji, bo szczerze nie znam tego słowncitwa typu dashboard, lite 2.0 czy coś ?
    nie wiem co to slim, arcade, czy roznia sie tylko wygladem itp.

aha a czy jeżeli mi przerobią xboxa to trace gwarancje?
    czy xboxy często się psują i droga jest naprawa?
    czy jest ogromna różnica pomiędzy wejściem HDMI a nie hdmi?

ogolnie chodzi mi o takie rzeczy:
    -fajnie jak by była przerobiona albo przerobka byla mozliwie tania :]
    -nie kosztował fortuny
    -nie zależy mi na kinekt
    -nie zależy mi na wyglądzie, estetyce
    -chce po prostu żeby była bezawaryjna
    -chce żeby chodziły na niej wszystkie gry
    -cena też gra role, bo pieniedzmi nie szastam
    -pady nie musza być bezprzewodowe

czy taka konsola by się nadała?

http://allegro.pl/xbox-360-arcade-gw...437606991.html

aukcja już zakończona ale najwyżej poprosze żeby wystawili taką samą.

zachęciła mnie gwarancja 6 miesięcy - gdzie indziej max miesiąc dają a jednak awaryjności boje się najbardziej, bo ostatnio kupiłem sprzęt komputerowy i płyta główna/zasilacz poszły w *****

i czy do powyższej musiałbym dokupywać coś poza padem?
    czy mogę do niej podłączyć dysk z kompa ata/sata?
    czy mogę na tym dysku umieścić gry i sobie odpalać z dysku normalnie żeby lasera nie niszczyć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eric.

Eric. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Trudno okreslic czy xbox sie psuje czesto. To jak z kazdym sprzetem, zalezy jak dbasz.
    Jak dla mnie najbardziej oplacalne jest kupno X360 premium, czyli tak jakby arcade z 60 gb dyskiem.
    Przerobianie kosztuje okolo 50 zl, jak mieszkasz w wiekszym miescie napewno ktos bedzie przerabial.
    Gry bedziesz mogl nagrywac sobie sam, jest pelno poradnikow na forum.
    Co do dysku, nie jestem pewien, ale raczej watpie.
    Gry mozesz instalowac na dysku konsoli.
    Co do roznicy miedzy HDMI a zwyklym. Roznica jest wielka. Poszukaj na necie, napewno cos bedzie.

Zatapalkowane z Neo V

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Kup nowego, zazwyczaj z allegro są po naprawach, nie ufał bym allegro.

5. gonadotropin

gonadotropin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no wlasnie, ale czy oplaca sie nowego? dadzą mi gwarancje, no ale po przeróbce już chyba nie obowiązuje gwarancja? dlatego wolałbym już przerobionego kupić ale z długą gwarancją... ogolnie max moge wydać 800zł ale wolałbym juz przerobionego z gwarancją :( no i wiadomo ze im mniej wydam tym lepiej ;)
    jak miałbym nową kupować to najchętniej w sklepie (mam niedaleko w sumie Media Martk oraz Saturna) - ale czy ceny w sklepach są podobne jak na allegro? i czy w sklepach dają gwarancję np. na 2 lata?

6. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kupując nową konsolę w takim sklepie jak media markt czy saturn dostajesz 2 lata gwarancji. ( sam nabyłem swoją przedwczoraj )

7. gonadotropin

gonadotropin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no ok ale jak dam do przerobienia to już po gwarancji ;/ ? i czy są w MM starsze wersje (te białe) ?

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak, jeśli przerobisz to tracisz gwarancje...
    Nie, te starsze wersje znajdziesz już tylko używane w necie, a w sklepach to slimki..
    Jeśli chcesz kupić tanio i dobry sprzęt to kup fata z płytą główną Jasper, nie są drogie a płyta Jasper gwarantuje Ci że xbox długo Ci posłuży. :)

9. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Myślę, że gdy dasz do przeróbki to twoja gwarancja wygaśnie i raczej w takich sklepach jak media markt nie ma już tych starszych konsol. Jednak niektóre konsole w wersji slim nadają się do przeróbki ( jak dobrze mi się zdaje to data produkcji musi być do 2011 roku ), ale ja nie jestem specem w tej dziedzinie, dlatego dużo Ci nie pomogę.

10. djinsekt

djinsekt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Perła City
    Ja zakupiłem Arcade Jasper z jednym padem za 450 zeta.Plus 50 zł za kabel do monitora,następnie dysk za 100 parę złotych. To mamy 600 zeta około.Pada można dokupić za około 80-90 złotych. Wolałem to niż Slima,na którego trzeba uważać-a dokładnie to na jego datę produkcji :)

11. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    dla ciebie będzie idealny elite jasper z dyskiem 120gb. nie drogi bez problemu przerobisz z gwarancja gorzej na piracie obecnie jest to nie wykonalne.ale polecam poszukać konsoli która ktoś daje swoja gwarancje. Za granica firmy dają swoją gwarancje na przerobianą konsole.osobiście polecam slima.

12. willox125

willox125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Cieszyn
    to samo co akwaruim25 - też polecałbym ci slima. Na allegro możesz znaleźć aukcje które oferują nowego xboxa slim (najnowasza i zdecydowanie najmniej awaryjna wersja), którego na życzenie będziesz mógł przerobić + gwarancja od gościa/firmy

13. Heejin

Heejin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dolnośląskie
    Kup nowego slima, na allegro albo w sklepie. Znajdziesz go ponizej 1000zl z 250GB pamieci. Masz od poczatku pewnosc o sie z nim dzieje, nie jest po naprawie, tez mozesz przerobic (chociaz moze akurat po kupnie bedziesz wolal posiedziec na live i nie przerobisz? Tego nie wiesz, a na juz przerobionym nawet nie sprawdzisz). Zazwyczaj tez dodaja do niego jakas gierke (chocby Battlefield 3).
    Zastanow sie, moze lepiej wydac troche wiecej i miec nowa konsole.

14. gonadotropin

gonadotropin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie chce grać przez sieć i chce mieć przerobionego, więc nowego mi się chyba nie opłaca kupować :(
    a czy 6 miesięcy gwarancji to duzo? jesli po takim czasie wszystko bedzie ok to znaczy ze juz sie szybko nie popsuje :D ?

15. Heejin

Heejin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dolnośląskie
    Ja kupilam nowego xboxa w 2012, a ma date produkcji z poczatku 2011 roku ;)

16. gonadotropin

gonadotropin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  17. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Śmietnik

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

18. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    Moim zdaniem na dzień dzisiejszy tylko SLIM. A że te wersje są niezniszczalne dlatego spokojnie można kupić używaną. Chcesz grać tylko offline to kupujesz od razu z przeróbką. Jak masz 800 zł, to ci jeszcze 200 zostanie n cukierki. Podrzucam kilka linków:

XBOX 360 SLIM 4GB ! LT+ 3.0 ! BEZ BANA ! GWARANCJA (2463346134) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Xbox360 4G Slim z LT2.0 plus 15 gier i pad (2461683381) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Xbox 360 Slim 4GB / LT 3,0 GRATIS (2455103929) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Twój ostatni wydatek to nagrywarka ihas (80zł) + płyty.
    Ja kupowałem konsolę w takich samych celach jak ty, ale kupiłem nową bo jeszcze nie było używanych slim. A jak się pojawiały to cena od nowej była o 50 zł mniejsza więc się nie opłacało. Teraz kupiłbym uzywaną.

19. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Slim niezniszczalny? Mało widziałeś :) Niezniszczalny to jest jasper.

20. Derman^^

Derman^^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moge ci swojego falcona zaoferowac ale jak wolisz jak cos to priv :)
    taka mala rada : jezeli chodzi o awaryjnosc to nie przejmuj sie jak ktos ci bedzie wmawial ze jak kupisz falcona czy jaspera a nie slima czy cos to bedzie rrod, on zalezy w glownej mierze jak ty dbasz o konsole :) bardziej niz ciagle granie konsole katuje wylaczanie i wlaczanie non stop :> mozesz miec nawet Xenona r.prod. jakies 2006 i mozesz go nie dostac :) spojrz z tej strony, gdyby tak naprawde z tego co ludzie pisza na forach co chwile padaly te konsole i co chwile bylyby rody to kto by je kupowal od kiedy wyszly ;D ?

21. gonadotropin

gonadotropin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hmm a co sadzicie o tych z allegro

-XBOX360 JASPER IDEAŁ PEŁNY ZESTAW GWARANCJA -SKLEP (2456232175) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

-XBOX360 SLIM 4GB JAK NOWA + GRA + GW 12MC - SKLEP (2456804359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

-XBOX 360 SLIM 4GB ! LT+ 3.0 ! BEZ BANA ! GWARANCJA (2463346134) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

-xbox 360 jasper lt 3 szybka wysyłka (2443359438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    XBOX 360 ELITE 120 GB LT+ 2.0 TANIO ! + GRATISY (2464099587) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.-
    -Konsola Xbox360 HDD 60GB LT 3.0 + 2 Pady wer. HDMI (2454023162) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    -XBOX 360 Arcade!!! Ideał!!! LT 3.0 (2462150034) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

pierwsze 3 mają gwarancję, a drugi link na aż rok cena też w sumie nie jest jakaś powalająca...
    a poźniejsze 4 to już aukcje użytkownikow - nie sklepu
    prosze o pomoc :jaded:

Wczytywanie...

Poleć forum