1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chce mieć savy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez juzer7k7, Lipiec 21, 2010.

1. juzer7k7

juzer7k7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem. Miałem zbanowaną konsolę i zrobił się E74. Koleś w naprawie musiał wymienić płytę główną. I konsola przyszła, działa, ale nie działają profile z dysku twardego (z powodu bana i wymiany płyty), a jak chce przenieść jakiś save z dysku na pendriva to pisze mi "nie można przenieść elementu między profilami". Proszę o pomoc gdyż nie widzę siebie przechodzącego np. red dead redemption od początku (miałem już 70 % gry!). Dzięki z góry za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. juzer7k7

juzer7k7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mi głównie chodzi o to, jak moje savy ze starego gamertaga/profilu przenieść na nowy tak by działało

5. bomboniera

bomboniera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak na marginesie, ile taki save zajmuje, bo niewiem czy dokupowac dysk jak bede kupowal konsole

6. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. juzer7k7

juzer7k7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1