1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chce podłączyć się do Live, ale mam ważne pytania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez swiatek94, Wrzesień 3, 2010.

1. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, mam pewien dylemat, ponieważ od ostatniej fali banów (w której blokowali zgrywania gier na dysk itd.) nie logowałem się w ogóle do XBL, wiem, że wgarnie nowej wersji dasha usuwa "usterkę" związaną z dyskiem. Także jeśli wejdę do XBL i okaże się, że mam bana, to wystarczy wgrać nową wersję dasha i po sprawie ? :)
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    późno sie namyśliłeś, bo podobno ma być kolejna fala :p

4. swiatek94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzięki :D , doskonale wiem o tym, ale mam inny cel, chcę wejść na XBL wpisać 12.000M$ kupić 5 gier, 3 dodatki i zniknąć na następne kilka miesięcy :D
    Tylko jest to jedno, ale ... nie wiem czy po banie i wgraniu nowego dasha będę mógł wgrywać z powrotem gry, a także moje save będą w nienaruszonym stanie :)
    Pozdrawiam

5. czopek1987

czopek1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    na 99% po podlączeniu dostaniesz bana:) nie zdążysz nawet nic kupić, ale nie przejmuj się na dysk będziesz mógl instalować. Jeśli byś na swoim glównym profilu mial MP, poszedl do kolegi z dyskiem, kupil co chcial to na Twojej konsoli by to wszystko bylo, ale z takim kontami na allegro tak nie zrobisz, no chyba ,że na 2 pady.

6. swiatek94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. swiatek94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  8. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najprawdopodobniej jak się połączysz to otrzymasz powiadomienie.

9. corsair0

corsair0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam podobne pytanie odnośnie podłączenia konsoli do XBL. Jakiś czas temu przerobiłem sobie napęd i chciałbym teraz zakupić kilka dodatków i gierek arcade za te cholerne punkty M$. Czy jak połączę się z XBL tylko w tym celu i najlepiej bez żadnego DVD w napędzie mogą wykryć, że konsola jest przerobiona? Jaki szanse mi dajecie na sukces takiego przedsięwzięcia :) ? Zależy mi tylko na tym żeby ściągnąć to co mi potrzeba i uciec stamtąd jak najszybciej się tylko da. Konta zbanowanego raczej nie mam.

I jeszcze jedno, jest jakiś rejestr osób logujących się na XBL gdzie można dostać tego bana? Znaczy się czy jak np zaloguję się 2 dni później mogę już mieć powiadomienie powitalne przygotowane z racji zgwałcenia warunków umowy i tak dalej?

Z góry dzięki za wyrozumiałość i cierpliwość :)

10. DARK DOG

DARK DOG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesli przerobiles konsole w 2010r to nie powinenes dostac bana na dzien dzisiejszy, poniewaz nie zaczela sie jeszcze fala banow. MS banuje co jakis czas np. ostatnia fala banow byla jesienia 2009r.Jesli chcesz zakupic dodatki to zrob to jak najszybciej! Co do rejestru osob wyznaczonych do bana, to nawet gdyby taka lista byla prowadzona nikt Ci nie poda czy znajdujesz sie na tej liscie - samo pytanie o to swiadczyloby jednomyslnie o czyms prawda :)

Wczytywanie...

Poleć forum