1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chcę zacząć przygodę z HALO? Mogę zacząć od Reach, czy muszę zacząć od Anniversary?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PokerFacowaty, Październik 7, 2012.

1. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Tak, jak w temacie. Chciałbym wiedzieć czy muszę koniecznie kupić Anniversary jako moją pierwszą część HALO, czy mogę zacząć od Reach, która fabularnie jest przed Anniversary?
    Biorę także pod uwagę ceny. Jestem niepełnoletni, i nie wiem czy rodzice pozwolą mi na zakup Anniversary które najtaniej na allegro kosztuje ok. 60-70 zł. Natomiast klucz do Reach można kupić już za 27 zł. Jeśli już Anniversary, to czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie mogę nabyć grę taniej? Z góry dzięki. :)

P.S. : Z fabułą jak i z ogólną wiedza na temat gry jestem dość zapoznany, podcastu poświęconego trylogii słuchałem kilkanaście razy.

Wczytywanie...

Poleć forum