1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

chce zrobić na swoim koncie gdzie mam punkty xbl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez anih1, Listopad 17, 2010.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam wieć tak ( przepraszam jeszcze raz pisze o tym no ale nadal nie wiem o co kaman probuje robić konto i nic nie udaje się chyba się nie da tak zrobić) prosze nie dawajcie mi bana :( bo także mam tutaj jeszcze inne pytanie

1. pytanie najwazniejsze :p

pierwsze gralem na koncie i nabilem z 5 tys pktow i savow (jest ono bez xbox live) < a chce na nim miec xbox live

i mam jeszcze jedno konto ale wlasciwie na nim nie gram ( mam tu xbox live na angielskim regionie) < zrobilem go przez przypadek bo chcialem miec konto na pierwszym koncie chcialem miec tego xbox live, jak sie zalogowalem na pierwsze konto i pisze : dolacz do uslugi xbox live to mi zrobilo nowe konto (xbl) ale ja chce miec na tym koncie pierwszym xbl bo tam mam savy i pkty 5 tys :( . da się zrobic ? odpowiedzcię jasno pls :(

2. pytanie : czym się rózni konto xbl na polske na anglie ? , są to jakieś różnice? . Wybaczcie za ten temat co kiedyś pisalem ale pls odpowiedzcie i prosilbym o pomoc Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W 1 koncie naciśnij dołącz do usługi Xbox live i powinny ci się wyświetlić informacje co masz robić

PL a UK? Po pierwsze - UK startuje od 2006 roku a PL od 2010. Po drugie - nie ma muzyki i filmów(wypożyczalni) i naprawde bardzo ,,duża'' (czyt. bardzo mała) ilość gier w rynku

4. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Wczytywanie...

Poleć forum