Chcecie jeszcze sprawdzić Tom Clancy's Rainbow Six: Siege? To zapraszamy do gry

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Francuska korporacja od wczoraj walczyła z niedogodnościami na serwerach Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, ale wszystkie problemy zostały wyeliminowane. Zainteresowani mogą szykować się na grę!

Otwarte testy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zaliczyły bardzo niespodziewany falstart. Twórcy załączyli serwery, jednak okazało się, że gra nadal boryka się z problemami, których doświadczyliśmy w przypadku pierwszej bety. Studio wzięło się prędko do roboty, wybrało nielicznych do „zamkniętej rozgrywki” i starało się wyeliminować błędy.

Stale otrzymywaliśmy informacje dotyczące postępów prac i niespełna 10 minut temu deweloperzy potwierdzili, że zdołali usprawnić produkcję. W tej sytuacji wszyscy zainteresowani od godziny 18:00 powinni móc sprawdzić nadchodzące dzieło Ubisoftu.

Sytuacja jest dość niespodziewana, ale dobrze, że ta niedogodność pojawiła się jeszcze przed premierą – jak widać zamysł ogólnodostępnych zmagań okazał się trafny, ponieważ autorzy mogli wyeliminować ostatnie niedoróbki.

Sprawdzicie grę? Ja chętnie wskoczę dzisiaj wieczorem na serwery.

 

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
grałem i gierka całkiem fajna, ładna grafika; grywalność ok. podoba mi się spokój z jakim się w to gra.. wszystko trzeba przemyśleć.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Hm... miła wiadomość, bo od wczoraj były jakieś błędy.
No cóż szybka kolacyjka i trzeba lecieć oblukać, a jak się spodoba to za kilka dni do sklepu :)
 

maxiazo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No wlasnie dostałem maila z potwierdzeniem że dziala i zapraszają.. Jutro zaczynam bete <jupi>
 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dla mnie badziewie choć lubię tą tematykę. Spokój z jakim się gra? Nawalanka. Zanim coś pomyślisz pozostali już tłuką we wszystko co się rusza. Grafika jak w innych produkcjach tego typu. Nie zrobiła na mnie wrażenia. Brak kampanii więc nie wydam ponad 200 zł na sam multi. Za 99 zł może bym kupił.
 

luki17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a osiągnięcia z bety zostaną do pełnej wersji
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj wieczorem spędziłem z ta betą 1godz. i niestety grę odinstalowałem.
Grywalność kiepska, grafika także bez szału - jednym słowem gra nie trafiła w moje gusta.
Dobrze że udostępnili tą betę to dzięki temu nie kupię gry...
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
wczoraj chwile pograłem a dzisiaj znowu sa problemy z serwerami, dno:)
 

warone

Banned
Użytkownik
Wczoraj kilka godzin spędziliśmy na tej grze i wiem ze dobrze zrobiłem zakopując ja .Gra się wyśmienicie w ta grę ze znajomymi.Samemu nie ma takiego kontaktu i jesteśmy praktycznie skazani na siebie i liczymy na szczęście ze gramy z ogarniętymi ludźmi za to w teamie czuje się ta grę .Planowanie ostrzeganie itp dopiero wtedy gra staje się przyjemna .To nie jest gra dla graczy typu RAMBO idę i wszystkich sam powybijam .

PS:Nic z bety nie przechodzi do pełnej wersji .
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pograłem chwilę i dobrze zrobiłem nie kupując jej, dwa główne powody:

- nie mam znajomych do grania w Siege
- granie na padzie w ten typ gry jest strasznie.... nieefektywny...
 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wczoraj kilka godzin spędziliśmy na tej grze i wiem ze dobrze zrobiłem zakopując ja .Gra się wyśmienicie w ta grę ze znajomymi.Samemu nie ma takiego kontaktu i jesteśmy praktycznie skazani na siebie i liczymy na szczęście ze gramy z ogarniętymi ludźmi za to w teamie czuje się ta grę .Planowanie ostrzeganie itp dopiero wtedy gra staje się przyjemna .To nie jest gra dla graczy typu RAMBO idę i wszystkich sam powybijam .

PS:Nic z bety nie przechodzi do pełnej wersji .
Co teraz powiedzieć. Że w błoto ponad 2 stówy poszło na preordera? :-D
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Co teraz powiedzieć. Że w błoto ponad 2 stówy poszło na preordera? :-D
Wiesz każdy ma inny gust, jednemu się podoba, drugiemu nie.... więc może koledze trafiło w gust i będzie spędzał miło czas przy grze.
Dla mnie to flaki z olejem, lubię szybką rozgrywkę, a nie chodzenie przez 5min. i szukanie komu heda sprzedać.
Co nie znaczy że gra zła, jednak zupełnie nie w moim guście, wolę do multi CoD'a, SW i BF (tam przynajmniej można poszaleć, a przy Rainbow Six czułem się jak bym miał 102 lata i był na emeryturze).
 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wiesz każdy ma inny gust, jednemu się podoba, drugiemu nie.... więc może koledze trafiło w gust i będzie spędzał miło czas przy grze.
Dla mnie to flaki z olejem, lubię szybką rozgrywkę, a nie chodzenie przez 5min. i szukanie komu heda sprzedać.
Co nie znaczy że gra zła, jednak zupełnie nie w moim guście, wolę do multi CoD'a, SW i BF (tam przynajmniej można poszaleć, a przy Rainbow Six czułem się jak bym miał 102 lata i był na emeryturze).
Tylko zażartowałem sobie. :)
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy tylko u mnie servery są OFFLINE ?? Cały dzień
 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czy tylko u mnie servery są OFFLINE ?? Cały dzień
U mnie to samo

wyskrobane z Sony Xperia m4 Aqua
 

warone

Banned
Użytkownik
Co teraz powiedzieć. Że w błoto ponad 2 stówy poszło na preordera? :-D

Kto powiedzial ze 2 stówy ? Kto mowil ze za nią płaciłem ? :) A gra fajna jak masz z kim grać i nie lubisz głupio biegać po mapie i nabijać po 30 killi jak w Codzie to może się spodobać. Jest inna od większości strzelanek i to jest w niej fajne ze musisz troche bardziej sie wysilić jeden błąd może zakończyć twoja jak i drużyny rozgrywkę.
 

Do góry Bottom