1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chcem kupić konsole, mam pytania(flash itd)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ozg, Listopad 2, 2010.

1. ozg

ozg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, mam zamiar zakupić konsole Xbox Elite 120GB, i chciałbym sie was spytać jakby wyglądała sprawa z flashowaniem, jest tu trudne ? Czy moglby mi ktos powiedziec pokoleji jak te operacje przeprowadzic poprawnie ? Czytałem już troche na forum tutaj ale jest tego zbyt dużo, wiec zakładam temat tutaj żeby ktoś podał mi odpowiednie wskazówki, tylko prosze o zrozumiałośc, jestem nierozeznany w tych tematach, ale mam nadzieje że za niedługo to sie zmieni :)

I potem jak wypalać płyty, słyszałem, że jak sie ma ixtreme 1.4 czy 1.5 to jest wave2, a jak sie ma 1.6 to wave3, to sa zabezpieczenia gier tak ? i jakby wygladala sprawa z live przy graniu na flashowanej konsoli ? słyszałem, że można dostać bana, ale są moze jakies środki by temu zapobiedz ? Czy można na zflashowanej konsoli wgrywać gry na dysk z komputera i z dysku je odpalać(bez płyty) ? no nie wiem co sie jeszcze spytac, chcialbym dostac wszystkie niezbedne informacje na ten temat (tylko zeby mozna bylo to jako tako ogarnac)

Edit:

znalazlem taka odpowiedz jak: Jeżeli masz iXtreme 1.6 możesz odpalić nawet najnowsze płyty poprzedzając włożenie kopii odpaleniem specjalnej płyty, tzw. Active.iso. - skad to wziasc i co to jest ?

Jak już będziesz miał dość bootowania Active.iso zaktualizuj iXtreme do nowszego sam, bądź u kogoś kto się tym zajmuje.

Jest tego wiecej, ale z racji ze wy sie na tym znacie i macie to jak w ''palcu'' to postanowilem spytac sie was, co to jest np dash board, czy bez jego najnowszej wersji nie uruchomie nowszych gier ? Pomozcie mi to jakos strescic bo ja calego forum nie dam rady ogarnąć.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXotic

eXotic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Flashowanie napędu najlepiej niech Ci przeprowadzi jakiś serwis. Flas***ąc napęd tracisz gwarancje. Jak podłączysz się do internetu na przerobionej konsoli zostaniesz zbanowany. Nie ma sposobów by w 100% temu zapobiec. Nie można wgrywać na dysk z komputera jak i grać bez włożonej płyty.

4. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
  5. ozg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A samemu nie da rady ? mam czas i brak wiedzy, ale mysle ze wskazowki jak to zrobic by zalatwily sprawe, jak sie ma sprawa z tymi wersjami Ixtreme i grami ? nie wszystkie mi beda dzialac ?

6. Smok'e

Smok'e Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Jak wgrasz wersje LT to wszystko będzie ci śmigać. PS. Na forum masz poradnik jak zainstalować ie na konsole.

Jeżeli udamy się do dobrego serwisu który nie zrywa plomb to nie ma się czym martwić. Mojemu kumplowi wymienili całą płyte główną po rodd'ie z iextrime 1.6. :)

7. ozg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodam, ze nie interesuje mnie szczególnie Live, chciałbym poprostu sobie grać w wypalone gierki bez żadnych problemów.

Mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tymi Wave ? 2,3,4 ? Co musze robić by dobrze przygotować gre do wypalenia ?

Słyszałem, że Iextreme - jak chcesz live, patchowanie gie

Xtreme - Bez patchowania gier, bez live ( o co chodzi wogóle z tym paczowaniem ?)

8. TeX

TeX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja ma IXtreme LT i polecam! Nie trzeba się bawić w żadne patchowanie nawet chyba abgx'em sprawdzać nie trzeba (chociaż ja wolę dla pewności ;p) wkładasz płytke wypalasz i grasz...

Aaaa z LIVE na LT'ku to jest tak że jak chcesz sobie pograć to patch gry musi być ssv2 czy jakoś tak ...nigdy nie grałem więc nie wiem ;p

9. h3ct0r

h3ct0r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pamiętaj ze obojętnie jaką wersje sobie wybierzesz prędzej czy pózniej zostaniesz zbanowany z liva, obojętnie jak bardzo ostrożny będziesz.. i to nie twój live profil tylko Twój xbox

10. ozg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie będe go podłączać do internetu, mniejsza z tym banem :)
    ważne jest to by bezproblemowo działały mi wypalone gierki na tym xboxie

Czy jest tak, że gdy wyszedl nowy dashboard to trzeba go zainstalowac bo nie bedzie mozna grac ? Czy co ?

I powiedzcie mi teraz jak sie zabrać do flaszowania.

11. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    z czasem bedzie tak ze gry beda wymagac nowszego dasha. byc moze black ops juz go wymaga. nie wiem nie gralem :p

flashowanie zacznij od google ;]

12. ozg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To w takim razie mógłbym uzyskać od was takie informacje jak:

1. Jaki Ixtreme czy Xtreme ( Nie wiem tutaj mi poradzcie, bo chcialbym grac w gry, te starsze jak i te nowsze bez zadnych dodatkowych problemow a nie zależy mi na LIVE ) Jaka wersja itd.
    2. Jak przeprowadzić flashowanie (Xbox 360 Elite) Krok po kroku, najlepiej po polsku bo robie to pierwszy raz, wiec chcialbym miec to wyraznie napisane.
    3. Jak potem nagrywac gry, jak je przygotowac przed nagraniem itd
    4. Reszte niezbednych informacji które mogą mi sie przydać

Pomóżcie, wytłumaczcie :) Za każdą pomoc serdecznie dziękuje !

13. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    Może najpierw kup słownik?

14. ozg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Człowieku, masz coś z glowa nie tak ? to ze nie mieszkam w polsce od dziecka to nie jest moja wina... to nie jest jakies forum od polskiego tylko o xboxie, grzecznie sie spytalem o pomoc jednak ty i kolega musicie wrednie dopiekac niemajac nawet na celu mi pomóc, Nie chcesz pomóc to sie poprostu nie odzywaj, proste.
    Skończcie z tym waszym chamstwem...

15. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Jeszcze jeden OT w tym temacie, a posypią się warny...racja forum nie jest o "ojczyźnie polszczyźnie" ale zasad trzeba przestrzegać.-Rowerser

Co do nagrywania płyt to masz tysiące poradników, jeśli byś tylko chciał skorzystać z naszego forum lub google to byś to znalazł w ciągu 5minut. Co do flasha to polecam ogarnąć wcześniejsze sprawy, jeśli nie wiesz co to wave, co gorsza dashboard, to polecam czytać forum i jeszcze raz czytać forum, bo to dość podstawowe rzeczy. Kolejnym krokiem jest ogarnięcie jaki będziesz miał napęd. I oczywiście czy masz wszystkie potrzebne narzędzia do flaszowania. Także wiedzy trochę do ogarnięcia, a Ty masz problemy z podstawami, nie mówiąc o pisowni (chcem ? ..."nie chcem ale muszem" ? ).

16. kamilao5555

kamilao5555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Libiąż
  17. ozg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wezcie mi podajcie link do jakiegoś poradnika krok po kroku jak przerobić konsole na ten najnowszy iExtreme LT 1.1, chcem dzisiaj kupić konsole a wciąz nie mam odpowiedzi...

18. chigarito

chigarito Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na spryciarzach, youtube masz wszystko jak flaszować krok po kroku lecz ja bym wolał komuś oddać konsole do flasha.

Wczytywanie...

Poleć forum