1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chcesz kupić Xbox360? Lepiej się zastanów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Recon, Luty 28, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Recon

Recon Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam ten post proszę potraktować jako ostrzeżenie. Mój komputer ma już 2 lata i pomyślałem ,że czas na doinwestowanie za ok 1000zł. Pod wpływem opinii postanowiłem kupić konsole i zaniechać rozbudowania pc. W zamian dostałem:
    -nowe gry za 200zł (skandal)
    -płatne online (totalny skandal)
    -Grafe którą mój stary komp sprzed 2óch lat łyka na śniadanie
    -Na tym nie da się oglądać filmów!!
    -BC2 już dawno krąży po necie na pc (moja perła)
    -Służy tylko do gier i nie ma innych ciekawych aplikacji
    -myszka i klawiatura jest o niebo lepsza w grach typu mw2

Dlatego naprawdę ostrzegam ludzi będących w podobnej sytuacji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. GawedaS

GawedaS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KatoVice City
    wiesz nie wszystkich stac na to by co 2 lata inwestowac na nowo w kompa by grac w nowosci ,
    niektorzy nie patrza az tak na grafe jak ty , poprostu chca se pograc i tyle

nie musisz wydawac 200zl na nowa gre poczekaj 2-3 tygodnie az ktos kogo stac na to nagra sie i sprzeda ja za polowe , zreszta na gieldach nodza nowe gry sprowadzane za granicy za 100-120 zl

p.s. zanim kupiles konsole trzeba bylo se pograc w media i sprawdzic czy spelni twoje oczekiwania !!! a nie tu teraz bluzgac

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    W dwóch pierwszych punktach się zgodzę . Co do pozostałych to nie do końca prawda . Jak ci nie pasuje takie granie sprzedaj xboxa i zainwestuj w swojego kochanego blaszaka ... a nie użalaj się na forum jaki to męczennik z ciebie .

5. Damick

Damick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Tacy sa pecetowcy. "moj sprzet ciagnie crysisa na takim i takim sprzecie na full detalach!" wszyscy sciagaja sie by tylko miec lepszego kompa i miec jak najlepsza grafe. Tyle ze za ta grafe placa i to ladne sumy. Ja tylko raz zdecydowalem sie kupic kompa za 2500 i mam go do dzis. Nie mam zamiaru nigdy wiecej placic co jakis okres czasu kolejnych pieniedzy za ktore moge sobie kupic konsole i spokojnie pograc, bez o bawy o wymagania. Gry w czasie premiery maja podobne ceny na komputer i na konsole. Płatne online - faktycznie spora kasa 120 zł na rok a mozliwosci online sa naprawde spore. Ja ani troche sie nie zawiodlem na xboxie. Wiec zachecam wszystkich do kupna

6. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Dwa pierwsze punkty to prawda, niestety, ale reszta nie do końca.
    1. Wg. mnie przyjemność z grania na konsoli jest dużo większa niż na PC.
    2. Da się oglądać filmy.
    3. Nie służy tylko do gier, ale przeważnie tak. Można słuchać muzyki, oglądać zdjęcia i filmy.
    4. Grafika.... Zależy w jakich grach i na jakim TV!

Kto nie chce, niech nie kupuje Xbox'a... Ja przed zakupem X'a ostatnio grałem na PSX, jakieś 9 lat temu (może więcej), a gdy mi przyszedł miałem taką radochę z grania, jakiej na PC w najlepszych grach nie miałem, a za taką przyjemność nie trzeba dużo płacić. Wystarczy 700zł, żeby zakupić sobie Jasper'ka i cieszyć się grą bez żadnych obaw. :)
    To jest tylko i wyłącznie moja opinia, wiec "róbta, co chceta".... :D
    Pozdro! ;)

7. death666

death666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja kupiłem xa właśnie po to by nie modernizować ciągle kompa i tego nie żałuję,jedyne co mi nie do końca pasuje to sterowanie w fpsach,ale myślę że jeszcze trochę i się przyzwyczaję.

8. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja tylko raz inwestowalem w kompa zamiast nastepnej inwestycji w podzespoly sprawilem sobie x'a i nie zaluje powiedziales ze takie ceny gier na pc sa podobne moze troche tansze a jak grales na pc na piratach to co za problem przerobic konsole i tez grac na piratach

9. Mateuszek77

Mateuszek77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków|Cracovia|
    Moim zdaniem ten temat jest zupełnie bez sensu..
    Wszyscy ktorzy sa zarejestrowani na tym forum posiadają Xboxa360 i darzą go zaufaniem.. Kwestią przyzwyczajenia jest sterowanie padem.. i sądze że gdy ktoś już dobrze śmiga na padzie to nie ma różnicy między padem a myszką.. Jak juz napisał ktoś wcześniej nie każdy będzie dokładał co powiedzmy 2 lata do kompa(ram, karta graf.) żeby nowe gry mu odpalały..
    Co do grafiki to dużo zalezy od tv.. porownaj tv 40 lub wiecej cali a monitor max 22 cale..
    Co to filmow to kto ci takich glupot naopowiadal? Normalnie pobierasz kodeki do divx z liva i wszystko pieknie smiga!
    No to tyle:)

10. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Mówisz, że gry sa po 200zł a mówisz, że gry na PC ściągasz z neta... Przerób sobie Xboxa to gry też będziesz miał niemal za darmo

Nowości PC są tańsze od nowości na X'a ale Ty porównujesz oryginalne gry vs piraty...

Temat bez sensu bo Ameryki nie odkryłeś... Każdy o tym wie i wie też do czego służy konsola i jakie ma możliwości

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum