1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chcesz wcielić się w synalka Niko Bellica w GTA Online?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 27, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Takiego kreatora postaci świat jeszcze nie widział.

Kreator postaci w GTA Online jest bardziej pokręcony niż myślałem. Opiera się on bowiem na dziedziczeniu - tworząc swojego bohatera możemy wybrać, jakie cechy (fizyczne i psychiczne) odziedziczy po rodzicach.

I tylko posiadacze kolekcjonerki GTA V mogą sobie za rodzica wybrać... np. Niko Bellica. Do wyboru będą mieli jeszcze dwie kluczowe postaci z GTA III, czyli Claude oraz Misty.

Dostosowywanie postaci w GTA Online ma być potraktowane naprawdę serio. Gracze będą mogli zadecydować nawet o tym, ile czasu jego bohater spędza oddając się nielegalnym aktywnościom, a ile przesypia na kanapie.

To wszystko ma mieć realne przełożenie zarówno na wygląd, jak i zachowanie stworzonej przez siebie postaci. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zaintrygowany.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDoom

TheDoom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Smutne że zwykli zjadacze edycji normalnej nie mają takich rodziców do wyboru.

4. kubszton

kubszton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kielce
    Zapłacisz to będziesz miał...

5. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Ja naprawdę nie wiem czym kierują się ludzie w Rockstar pomijając CJ'a w jego własnym mieście :/

6. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    R* wyjaśnił to, ale jak dla mnie to troche dziwne, otóż powiedziało że gta san andreas to jakby inna epoka w której się dzieje akcja, dlatego nie można połączyć tych dwóch gier

7. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Hmm dziwnie trochę postępują bo skoro GTA SA to inna epoka to GTA III chyba tym bardziej :)

8. mis19

mis19 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    To chyba nie w tym sensie ; wydaje mi sie ze chodzi tu o czas akcji gry - w san andreas byly lata '80 :p

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Korekta: Czas akcji w San Andreas, to lata 90', a dokładnie 1992 rok ;p

Wczytywanie...

Poleć forum