1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

chciałbym na swoim xboxie odtwarzać filmy divx - czy to możliwe

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kierass2, Marzec 31, 2013.

1. kierass2

kierass2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, chciałbym na swoim xboxie odtwarzać filmy divx - czy to możliwe?
    dodam że mam xbox 360 slim oryginalna nie przerobiona - podłączona do internetu i zaktualizowana do najnowszego oprogramowania. jestem również zalogowany w xbox live.
    dziś wrzuciłem płyte z filmami divx ale nic się nie dzieje - prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jak to sie nic nie dzieje? odpalałeś z odtwarzacza?

4. kierass2

kierass2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale ze mnie ciemnota - ale tak to jest jak sie jest świeżakiem...
    dopiero teraz zobaczyłem że jest dodatkowe meni do odtwarzania mediów - włączyłem je tym środkowym przyciskiem na padzie.
    Divixy śmigają aż miło - sory że zawróciłem gitare tak prostym i oczywistym tematem.

5. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Oczywiście możesz też odtwarzać takie filmy z pena wystarczy go sformatowac na fat32 i skopiować filmy

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum