Chciałbym się pochwalić koszulką z motywem ręcznie namalowanym z GTA5

nildur

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tutaj link do fanpage z postem
https://www.facebook.com/madziulkabr/photos/a.697413890299070.1073741831.695554270485032/748948571812268/?type=1&theater

A dla ludzi bez FB. Nie ja robiłem, zrobione na zlecenie. Dziewczyna niestety nie wie co to GTA, ale wyszło jej całkiem nieźle, martwi mnie tylko ilość like, gdzie przy mandze i anime jak na razie jest znacznie więcej. Pozdrawiam ;)

 

SZYMONZ25

Użytkownik
Użytkownik
Gratki dla dziewczyny przeogromny talent malarski. Ciekawe jak z trwałością pracy.

Tapnięte z mojej Z1
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak

nildur

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli chodzi o trwałość to są to specjalne farby do tkanin. Jedynie trzeba pamiętać o ręcznym praniu. Po 1 roku normalnego noszenia minimalnie straciła na kolorach widziałem zdjęcie.

A jeżeli chodzi o niebieski to niestety troszkę mnie to zmartwiło. Napisała mi, że musiała zrobić kontrast żeby się nie zlało, ale i tak jestem zadowolony.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Sam kiedyś "malowałem" na koszulkach :) I wiem, że to dużo zabawy z takim czymś :). Jak jeszcze masz kolorowe to jeszcze więcej cackania się z tym :).

Wg mnie to najlepszy sposób na zrobienie własnej koszulki typu kupujesz koszulkę za 10-15 zł (bo nie wiem ile stoją białe najprostsze t-shirty) do tego farby 5,60 zł (tyle mnie kosztował 1 kolor Fevicryl Arylic Colours Multipuprpose) i można swoje własne koszulki kreować :).

Akurat ja robiłem z pitbullami i takie bardziej znane loga filmowe jak np. Punisher itp itd.
O koszulki zbytnio nie dbałem.. Tylko może z początku pranie ręczne 2-3 razy i później normalne prania i wszystko było git :). Wiadomo, że po czasie lekko zmieni się tonacja kolorów ale na pewno nie zejdą tak szybko jak np. te słabizny z Croppa.. Które wzory potrafią po 3-5 praniach schodzić..

PS. Przyznam się szczerze bez bicia, że b.dobrej koleżance na urodziny zrobiłem T-Shirt z motywami Ruch Chorzów (jedno wielkie logo z tyłu + szczęśliwa liczba+ksywka i z przodu walka logów Górnika z Ruchem) :). Wyszło kozacko :). Tylko, że to już lata do tyłu :)
 

Do góry Bottom