1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chciałbym się pochwalić koszulką z motywem ręcznie namalowanym z GTA5

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez nildur, Kwiecień 7, 2014.

1. nildur

nildur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tutaj link do fanpage z postem
    https://www.facebook.com/madziulkab...5554270485032/748948571812268/?type=1&theater

A dla ludzi bez FB. Nie ja robiłem, zrobione na zlecenie. Dziewczyna niestety nie wie co to GTA, ale wyszło jej całkiem nieźle, martwi mnie tylko ilość like, gdzie przy mandze i anime jak na razie jest znacznie więcej. Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Gratki dla dziewczyny przeogromny talent malarski. Ciekawe jak z trwałością pracy.

Tapnięte z mojej Z1

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
  5. nildur

nildur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli chodzi o trwałość to są to specjalne farby do tkanin. Jedynie trzeba pamiętać o ręcznym praniu. Po 1 roku normalnego noszenia minimalnie straciła na kolorach widziałem zdjęcie.

A jeżeli chodzi o niebieski to niestety troszkę mnie to zmartwiło. Napisała mi, że musiała zrobić kontrast żeby się nie zlało, ale i tak jestem zadowolony.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Sam kiedyś "malowałem" na koszulkach :) I wiem, że to dużo zabawy z takim czymś :). Jak jeszcze masz kolorowe to jeszcze więcej cackania się z tym :).

Wg mnie to najlepszy sposób na zrobienie własnej koszulki typu kupujesz koszulkę za 10-15 zł (bo nie wiem ile stoją białe najprostsze t-shirty) do tego farby 5,60 zł (tyle mnie kosztował 1 kolor Fevicryl Arylic Colours Multipuprpose) i można swoje własne koszulki kreować :).

Akurat ja robiłem z pitbullami i takie bardziej znane loga filmowe jak np. Punisher itp itd.
    O koszulki zbytnio nie dbałem.. Tylko może z początku pranie ręczne 2-3 razy i później normalne prania i wszystko było git :). Wiadomo, że po czasie lekko zmieni się tonacja kolorów ale na pewno nie zejdą tak szybko jak np. te słabizny z Croppa.. Które wzory potrafią po 3-5 praniach schodzić..

PS. Przyznam się szczerze bez bicia, że b.dobrej koleżance na urodziny zrobiłem T-Shirt z motywami Ruch Chorzów (jedno wielkie logo z tyłu + szczęśliwa liczba+ksywka i z przodu walka logów Górnika z Ruchem) :). Wyszło kozacko :). Tylko, że to już lata do tyłu :)

Wczytywanie...

Poleć forum