1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chciałbym spróbować na "Live" Kilka pytań..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez visor87, Styczeń 20, 2012.

1. visor87

visor87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Witam. W związku z chęcią pogrania na moim klocku w gry na XBL mam parę pytań. Konsolę mam przerobioną LT 2.0+ . Konsola ma nowy Dash. Jakiś czas temu podłączyłem kabel internetowy i po niedługim czasie okazało się ze wdała się cicha aktualizacja. Nie grałem nawet wtedy w żadną grę. Jakieś 2 lata temu miałem możliwość pogrania tylko w gta 4 ( kopia gry ) Chciał bym teraz pograć w pesa 12 czy BF3. Wiem, że muszę wykupić kod zdrapkę - to nie problem. Ale jakie jest ryzyko dostania bana. Czy to prawda, że jeżeli dostanę bana to strace możliwość odpalania gier z savów z dysku i ogólnie zainstalowane gry na dysku "znikną" wraz z całą zawartością? Proszę o pomoc i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    na dzien dobry zeby pograc na livie musisz miec lt 3.0 a co do blokady dysku to nieprawda kiedys tak bylo

4. visor87

visor87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    czyli na lt 2.0 nie ma najmniejszych szans tak ? I co do blokady dysku też jesteś pewien ? ;]

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jak Cię zbanują to nic Ci się nie stanie oprucz tego, że nie będziesz mógł grać online.
    Zalecane jest granie na najnowszym LT jednak ja kiedyś grałem na dużo starszym niż było w danej chwili dostępne i bana nie mam.
    PES 2012 jest to XGD2 które nie ma AP 2.5 więc tobie pójdzie (wystarczy jak przed nagraniem dla pewności przelecisz ISO programem ABGX).
    W BF3 i inne gry XGD3 tak jak i XGD2 z AP 2.5 pograsz dopiero jak wgrasz sobie LT 3.0 i przelecisz te gry ABGXem w celu dogrania odpowiednich patchy.

Wczytywanie...

Poleć forum