1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chciałem się przywitać ; )

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Centrino2, Sierpień 17, 2016.

1. Centrino2

Centrino2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich

Jestem świeżakiem i właśnie nabyłem xboxa one (jeszcze u kuriera). Sprzęt zakupiony z myślą o dzieciakach, a że to moja pierwsza konsola w życiu to cieszę się jak dziecko.
    Ja już trochę stary jestem (40 na karku) ale z przyjemnością czasami popykam na konsoli jak mnie młodzież dopuści.
    Do tej pory do sporadycznego grania korzystałem z Peceta ale za dużo mam na nim cennych rzeczy aby tam młodych wpuścić.

Wczytywanie...

Poleć forum