Cheater??

dererere

Użytkownik
Użytkownik
dziś w bad company 2 na xboxa widzialem goscia na 6 levelu majacego broń m16a2 SA (sa nie wiem co to) i ona świeciła na pomarańczowo jak mnie zabil. co to jest ? cheater??
 

adik1234

Użytkownik
Użytkownik
To nie cheaterstwo. To jest prawdopodobnie jakiś wykupiony bonus za punkty czy coś w tym stylu.
 
T

Termos

Guest
podniósł zestaw po jakimś zabitym i tyle
 

Rivriet

Użytkownik
Użytkownik
Widzę, że sami "fachowcy" tutaj piszą. Jest to ulepszenie wykupione w sklepie zintegrowanym z grą, dostępne od dnia dzisiejszego.
 
T

Termos

Guest
a ty fachowcze nie wiesz skąd gośc na 6 levelu posiada taką broń? ja od początku gram szturmowcem i załapałem się na tą broń bodajże na 9 levelu. Więc czy to dodatek czy też ufo zrzuciło, ludek mógł go dostać jedynie w prezencie po jakimś truposzu
 

Rivriet

Użytkownik
Użytkownik
a ty fachowcze nie wiesz skąd gośc na 6 levelu posiada taką broń?
Bo miał "Edycję Limitowaną", gdzie większość rzeczy odblokowanych jest na starcie albo odblokowują to od razu ów dodatki?

Edit: @HD202 - Dokładnie.
 

HD202

Użytkownik
Użytkownik
No i po co sie od razu spinac 'fachowcze'? Kolega Rivriet ma racje piszac ze po zakupieniu 'dodatku z kamuflazami' kazdej z postaci odblokowywuje sie ostatnia bron wraz z kamuflazem nie zaleznie od lewelu!! ( dla szturmowca m16, snipera m95itd!!!)
 
T

Termos

Guest
No i po co sie od razu spinac 'fachowcze'? Kolega Rivriet ma racje piszac ze po zakupieniu 'dodatku z kamuflazami' kazdej z postaci odblokowywuje sie ostatnia bron wraz z kamuflazem nie zaleznie od lewelu!! ( dla szturmowca m16, snipera m95itd!!!)
Zwracam honor w tej kwestii w takim razie. Jednak nie do kńca był perzekonany pisząc w kolejnym poście, ze to dzięki posiadaniu limitowanej edycji
 

Do góry Bottom