cheaty MW2

mlodypy

Banned
Użytkownik
Witam , jeśli ktoś nie wie, a zastanawia się czemu niektórzy potrafią tak szybko namierzać itp to zobaczcie linka, są w nim różne cheaty, wystarczy zaplacić, wejść w lobby, zainfekować się i wszystko dziala do puki się nie wyl konsoli, nie reklamuje tej stronki bo jestem za tepieniem takich osób,tylko chce pokazać tym co nie wiedzą, place za abonament , za mapki kupe kasy a oni nie mogą takich frajerów wylapać;/

link: sdmoddedlobby
 

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
przeciez to jest załosne, co to za frajda... cheaterzy to frajerzy
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
gra na cheatach to nie jest prawdziwa gra...Cheaty cą dla Ciot !
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
no wlaśnie ja w MW2 mam juz trocge przegrane i coraz więcej dziwnych rzeczy widze...
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Dobrze że ten problem nie dotyczy Bad Company 2 ; )
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
no powiedzcie co to za zabawa gak altomatycznie hedy leca i tylk osobie nabijasz staty... To sa takie dzieci co nie umieja grać ..
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
A ja myslalem ze na xbox'ie nie ma cheatow tylko na PC... te 10 presitze mi nie przeszkadzaja... niech sobie robia ale nie takiec cos jak WH czy aim bot!!! A ty nie wstawiaj tutaj takich tematow bo przez twoj post napewno z 3-5 cheaterow bedzie wiecej przez twoj post takze prosze o administracje o usuniecie tematu!
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
ja sam do nie dawna nie wiedzialem co oni wymyślili ,ale jak zobaczylem listę infekcji to za glowę się zlapalem:) hahah dobry jesteś, 3 cheaty więcej to nie robi róznicy:p
 

Do góry Bottom