1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cheaty w grze COD BO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aleks365, Listopad 14, 2014.

1. aleks365

aleks365 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ostatnio na YT widziałem jak ktoś przerobił programem horizon Save czy coś gry Call Of Duty black ops zombie na swojej konsoli Xbox 360. Moje pytanie brzmi, czy za to grozi ban? Podam link do filmiku, żeby było wiadomo o co mi chodzi. Black Ops 1 - Zombies Mod Menu XBOX (Online) After All Patches NO JTAG/RGH (USB) - YouTube

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Tak za to grozi ban

4. aleks365

aleks365 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem. Kolega właśnie gra w ten sposób i też tak myślałem, że grozi ban za to, ale pewien nie byłem, choć on twierdzi, że gra tak dużo osób i żadnych konsekwencji nie ponoszą, ale myślę, że do czasu. Dzięki za odpowiedź, może to go przekona. A tak w ogóle gdy dostaje się bana to na konto czy konsole tak że można ją wyrzucić?

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    z mojej strony powiem tylko tak, nie baw sie dzieciaku w tego typu rzeczy bo potem będziesz płakał jak bana wyłapiesz, a ban jest na konsole nie możesz dożywotnio grać przez internet na takiej konsoli

6. aleks365

aleks365 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dorosły człowiek jest dzieckiem? Interesujące, mów dalej.

7. ShiLLe

ShiLLe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Daj się innym dowartościować, dzieciaku ;)
    A tak na poważnie, bana możesz dostać na samego multi w BO, lub na całego live.
    Zależy to od tego kto pierwszy to wykryje, jeśli Activison to wiadomo- samo multi w Codzie, a jeśli Microsoft to już możesz pożegnać się z graniem online na konsoli.
    Biorąc pod uwagę to, że ze Acti szczególnie często nie banuje osób nawet przy ich nowszych produkcjach to szansa bana od nich na BO1 jest bardzo mała.

Wczytywanie...

Poleć forum