1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chęć kupna nowej konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kofodi, Grudzień 12, 2012.

1. kofodi

kofodi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice, Poland, Poland
    Witam, chciał bym kupić nową konsole Xbox 360 Slim 250 lub 320Gb.

Szukam już od paru godzin informacji na temat przeróbki konsoli, dowiedziałem się że z tą najnowszą jest problem :dispirited:

Chciałem wiec dowiedzieć się czy sądzicie że w sklepie jeszcze dostane model wyprodukowany przed październikiem 2011 roku? (bo czytałem że te mają napęd już przerabialny)
    Chciałbym też dowiedzieć się jaki jest model napędu w tych najnowszych konsolach powiedzmy listopad 2012?

Z góry dziękuję i pozdrawiam Kofodi

A więc, jeśli ktoś będzie miał ten sam problem co ja :p i będzie chciał wiedzieć jakie są teraz napędy w xboxach tj. po 1 sierpnia 2011 (nie października, przepraszam za błąd wyżej) to model to LITE ON 1175 i przeróbka w tej chwili jest w fazie testów :p

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    na forum zaufani ludzie sprzedają nówki lt lub z rgh.w sklepie nie dostaniesz nówki przerabialnej chyba ,że gdzie jest jakiś zapomniany magazyn:)wszystkie nie przerabialne napędy masz na c4eva niby po nowym roku się ma ruszyć z lt ultima dla każdego napędu. i up2 testy moga trwać bardzo długo nawet pół roku

1 osoba to lubi.
  4. kofodi

kofodi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice, Poland, Poland
    No właśnie tak się zastanawiałem ile może potrwać test :D podobno już trwa parę dobrych miechów (2/3) konsole muszę kupić na raty więc poza sklepem odpada, chyba kupie, i będę czekał :p trudno

Dzięki wielkie za odpowiedz pozdrawiam

5. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Jak nówka ze sklepu, to tylko do RGH.
    Przy LT trzeba czekać na LTU do nowszych napędów.
    Ale wydaje mi się że nie będzie to tanie rozwiązanie, więc RGH rulez :)

Pozdro !

6. kofodi

kofodi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice, Poland, Poland
    Aż tak się jeszcze nie orientuje w temacie :D czy najnowszą konsole da się przerobić przez RGH. I jaka jest potem różnica w użytkowaniu?

Orientuje się ktoś może w cenie?

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Watpie. Musiala by miec dash 14xxx

Wczytywanie...

Poleć forum