1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chelou.

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez tehNervan, Październik 29, 2011.

1. tehNervan

tehNervan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Siema wszystkim forumowiczom. Na początek parę słów o sobie. Mam na imię Wojtek, lat 22. Zainteresowania? Taniec, muzyka, trochę komputery i wszystko co z nimi związane, w zasadzie we wszystkim znajdzie się odrobina zainteresowania. Użytkownikiem Xboxa jestem dopiero od niecałego roku, podczas którego udało mi się zaniedbać pudło, ale postanowiłem zacząć "przygodę" od nowa ^^

Jak wcześniej wspomniałem, że interesuję się muzyką to w parze z tym idzie fakt, że lubię muzyczne gry. Mowa tu o wszystkich rodzajach Guitar Hero, Rock Bandów i DJ'kach. Poza tym lubuję się także w sparingach w Tekkena i Naruto oraz Halo 3. Gdyby na forum znalazł się ktoś chętny do pogrania w to i owo to można mnie złapać na live pod nickiem takim jak na forum - tehNervan ; )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Joł

skoro grasz w Dj Hero to zapraszam : JamnikBurek

Poleć forum