1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chętni Do Gry [Xbox Live]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MonoVass, Sierpień 18, 2012.

1. MonoVass

MonoVass Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska, Dolny Śląsk, Okolice Legnicy
    Witam wszystkich szukam chętnych do gry online w następujące gry (najlepiej z hadestem/mikrofonem):

- Halo Wars
    - Resident Evil Operation Raccoon City.
    - Naruto Ultimate Ninja Strom Generations.
    - Halo Reach.
    - Street Fighter 3 Online.
    - Gears of War 1.
    - Ninja Gaiden 3.
    - Minecraft - (Dopiero będę kupował za jakieś 2 dni ale fajnie będzie sobie od razu znaleźć kogoś do gry).

Nie spotkałem jeszcze żadnych polaków w tych grach a wiadomo że z kimś pograć i pogadać lepiej niż samemu :) Jeśli jest ktoś chętny do gry w podane wyżej tytuły proszę o odp w tym temacie lub na Xbox Live. Mój Nick "ArkadePL".(Bez ")

Wiem że dość mały wybór ale mam konsole od niedawna i dopiero zaczynam się tym bawić ;)
    Chyba że wy znacie jakieś fajne tanie tytuły to mogę ewentualnie zakupić i pograć z kimś w coś ;>

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MonoVass

MonoVass Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska, Dolny Śląsk, Okolice Legnicy
    Jeszcze Podam GG na wszelki wypadek ;)

9168494