1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chincze + Eurozlacze

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez dziend0bry, Lipiec 22, 2010.

1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Witam witam. Jakiś czas temu podłączałem się do b.starego TV takim oto sposobem.

Kabel, który standardowo jest z Xboxem (z czinczami) połączyłem cyną z kablem z koncowka z eurozlaczem rowniez z czinczami.

http://i43.tinypic.com/28u4i82.jpg

Cos takiego(tylko zamiast VGA jest Eurozlacze)

Cyną złączyłem czincze (obraz do obrazu) dzwiek do dzwieku.. i dzialało! a teraz chce takim samym sposobem na innym TV, który ma wejscie pod 3 chincze, ale ja chce pod eurozlacze. i pod kanałem, gdzie powinnien być obraz z eurozłącza jest pusto. A gdy złącze czincze od dzwieku, to slysze piszczenie..

Pomocy!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
  4. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    E może nie jestem inżynierem, ale nie lepiej zastosować przejściówkę chinch na euro? Do arcade takie coś mi dali wkładasz 3 chinche i z 2 strony masz euro.

5. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    generalnie nie, bo ja nie chce na takie ****rele kasy wydawać :D wiem, ze to 2zł,ale NIE :D

Poleć forum