1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chińczycy tworzą własną konsolę, która wygląda dokładnie jak PS4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 17, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Chiny oparły swoją gospodarkę na imitowaniu znanych produktów z Ameryki Północnej i Europy. Wygląda na to, że - pomimo otwierania się tamtejszego rynku - przedsiębiorczy mieszkańcy Państwa Środka nadal próbują wykorzystywać cudze sukcesy...

Sprzedaż konsol w Chinach stała się w końcu legalna - rząd tego kraju zniósł po wielu latach zakaz produkcji i dystrybucji sprzętu służącego do gier. Od razu na chińskich odpowiednikach programu Kickstarter pojawiły się ciekawe przedsięwzięcia. Tym razem dotyczące konsolowego świata.

Poznajcie OUYE. Nie, to nie świeża wersja bazującej na systemie Android konsolki Ouya, tylko nowy model konsoli stacjonarnej, która ma w Chinach być tańszą alternatywą dla XONE i PS4.

Autorzy OUYE nie tyle inspirowali się wyglądem PS4, co po prostu zerżnęli wizualny projekt hardware'u Sony. OUYE wygląda na pierwszy rzut oka po prostu jak PS4 bez firmowych znaczków. Okazuje się jednak, że "inspiracje" sięgały dalej, bo kiedy spojrzeć na szykowany kontroler, od razu widać, że to kopia pada od... Xbox One.

Na stronie "Z.jd.com" obywatele China mogą wspierać finansowo rzeczony projekt.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    czytającc to przypomniamy mi sie czasy Playstation... kiedy go miałem udałem sie na targ i zauwazyłem na stoisku playstation ...cena ponad 4x mniejsza ..na pierwszy rzut oka to wygladalo identycznie ....tyle ze jak nacisnąłem przycisk odpowiedzialny za otworzenie klapki moim oczom ukazało się nie miejsce na wsadzenie płyty cd a miejsce na wsadzeie kadridza .heheh taki pegasus nowoczesny:)

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tablet bez ekranu w obudowie przypominającą Ps4 z padem przypominającym tego od XO. Nie kupiłbym tego nawet za 100zł choć na pewno znajdą się kupcy.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe dokładnie takie samo odczucie mam :D.

I dash nieczytelny (trochę jak na XO) i do tego te krzaczki :D

Już widzę jak to coś generuje taką grafikę jak na obrazkach :D hehe. Chyba obrazki generuje :D

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Nie ma na razie co się wypowiadać - jeśli projekt faktycznie wejdzie w życie to na pewno dokonają pewnych zmian.
    mnie zastanawia jednak to uderzające podobieństwo do obu konsol które obecnie wiodą prym:
    Jakby nikt nie powiedział to bym pomyślał że ktoś przełożył xO do opakowania ps4, nawet dash jest zbliżony do tego z xO...
    Czy MS lub sony może założyć im sprawę ?Czy producenci mogą ich pozwać za plagiat ?

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Konsola to na razie w Photoshopie tylko istnieje a grafiki z rzeczonych gier są z innej platformy jak to chińczyki mają w zwyczaju robić. Te obrazki nawet się nie zgadzają ze sobą na jednym gracze trzymają pada z bumperami od Ps4 a na innym widać jakieś takie płaskie przyciski.

8. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Co ty gadasz... Toć masz nawet podane dane techniczne konsoli. Tylko nie wszystko idzie zrozumieć z tych krzaczków, połowę trzeba sobie dopowiedzieć. Zwykła qpa - chińska podróbka konsol obecnej generacji :)

9. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce

He he, miałem tą samą historię "wieki temu". Co gorsza mój sąsiad takie cacko kupił swojemu synowi i był przekonany że to jest właśnie PlayStation. Gdy go chciałem wyprowadzić z błędu, stawiał opór. Jednak rozwiałem wszelkie wątpliwości gdy przeszedł do mnie i zobaczył oryginalne PS z powalającą grafiką (jak na tamte czasy) z włączonym NFS III. He he to były świetny okres na giercowanie.

10. wendrol13

wendrol13 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    K-ce
    jak dobrze czytam to konsola będzie na androidzie 4.4.2 ...

11. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ciekawe czy plastik tej samej jakości co u Sony :D

12. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Z każdej po trochu wzięli, ciekawe co z wii u wezmą.

Xperia Z3

13. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    To można do wyboru zainstalować Windows, Linux lub Android?

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Bezawaryjność .

Wczytywanie...

Poleć forum