1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chip matrix i brak kinecta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez soczewa, Grudzień 12, 2011.

1. soczewa

soczewa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam .
    Nie jestem fachowcem w konsolach dlatego pytam.
    Dalem pare dni temu konsolke do przerobienia chipem Matrix. Gry z pena sie odpalaja ale mam teraz problem poniewaz wyskakuje mi komunikat ze musze zaktualizowac kinecta " dzieciaki juz warjuja "
    Dzwonilem do kolesia ktory mi to robil i powiedzial zeby samemu tej aktual. nierobic zeby zrobil to ktos kto wie co i jak.
    Podpowiedzcie jak mozecie co bym musial dorzucic zeby kinect dzialal

Pare danych:
    Freestyle Dash v2

DashVersion
    2.0b Rev 2342

KernelVersion
    2.0.13604.0

dzieki wiekie

2. Lotnik421 Xbox One

3. majsterx

majsterx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Heh, kolego poczekaj jeszcze kilkanaście dni, dopiero wtedy pojawi się nowy dash, który będzie obsługiwał Kinect.
    Obecnie nie ma takiej możliwości (z tego co wiem), jednak kolejna wersja będzie rewolucyjna :)

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    kinect wymaga osobno aktualizacji. ściągnąć aktualizacje 13604, wrzucić na pendrive sformatowany na fat32, skonfigurować dashlauncha żeby przymował aktualizacje. Zaktualizować z pendriva.

btw. do kinecta jest wsparcie w dashu od conajmniej roku

5. soczewa

soczewa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A napisalby ktos jak skonfigurowac tego dashlauncha. Chcialbym zobaczyc jak jest ustawiony dot. aktualizacji. Dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum