1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chip zakany żywicą, lutowanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adriano_2009, Wrzesień 11, 2012.

1. adriano_2009

adriano_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Witam
    Ostatnio spalił mi się napęd, więc nie mając klucza do napędu, odkleilem chipa. Problem w tym, iż chip podobno jest zalany w żywicy ( przynajmniej tak twierdzą w serwisie gdzie mieli mi owy chip przylutować do nowej elektroniki napędu) i mowią, że 90% szans że się nie uda. Co o tym myślicie? Jakiś sposób na żywicę? Można jakoś inaczej odczytać ten klucz z chipa?
    Nie proponujcie przerobienia na RGH : za drogo..

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    A naprawa napędu wyjdzie Cię taniej? Konsola gruba czy slim? Co się dokładnie stało z napędem? W każdym razie hot air na 100-150 stopni i podgrzać, potem delikatnie norzykiem i nie będzie śladu.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. wasil23oki

wasil23oki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ciechanów
    Wiem drogo...ale jednak proponuję RGH, przemyśl to ;p

5. adriano_2009

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Konsolka FAT, przylutowanie chipa = 25 zł :), napęd się spalił w niewyjaśnionych okolicznościach. Mówisz dexter, że powietrzem pociągnąć? Na pewno nie będzie śladu, będzie się dało wtedy normalnie tego chipa przylutować?

6. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Jakoś wychodzi że ten twój serwis słaby,pytasz na forum co masz zrobić a potem ta wiedzą z serwisantem się podzielisz ?:p
    Pewnie sam kombinujesz :-D podgrzac trzeba i ładnie odejdzie

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  7. adriano_2009

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Oki, dzięki za podpowiedź, pokombinujemy jutro i damy znać jak co poszło, żeby ludzie wiedzieli co i jak (zazwyczaj jak im się uda, to już gdzieś mają forum) :D
    malyvvv: serwis, bo wole nie stracić keya, serwis może nie za tęgi, bo powinien wiedzieć takie rzeczy, ale zajmują się kompami i specjalnie dla mnie :p ściągneli specjalna lutownice :)

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Czyli kolejni partacze :p

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

9. adriano_2009

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Nie partacze, oni jednak wiedzieli o tej metodzie, tylko mowia ze jest ryzyko a ja myslalem ze oni o tym nie wiedza :D dzis chyba odbior, albo jutro

10. wwns

wwns Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    kolego ale po co chcesz zdejmować chip i drapać się z epoxy odczytaj klucz i wymień pcb jak poszukasz na google to znajdziesz co i jak polutować na spalonym pcb żeby tylko klucz odczytać

11. adriano_2009

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Niestety dopiero teraz zobaczylem, chip jest przylutowany ale nie dziala... http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-7...uwa-sie-po-przylotowaniu-nowego-chipa-144497/ LINK DO PROBLEMU

Wczytywanie...

Poleć forum