1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chłodzenie czy płyta?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spliff95, Sierpień 26, 2011.

1. spliff95

spliff95 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej. Jeśli Red Dead redemption po jakimś czasie gry po prostu mi się zacina czyli staje obraz i nic nie można zrobić(XBOX ciągle chodzi, czasem jak się płytę wyjmie to pojawia się menu główne a czasem trzeba wyłączyć X360 z guzika.) To wina płyty czy może X360 sie grzeje?
    Mam piracką wersje RDR ale raczej wykluczyłem możliwość błędu pirata gdyż mam ją 2 razy nagraną i obie wersje się przycinają. niestety obie płyt są porysowane (i to także mnie dziwi bo używam ich tylko do odpalenia gry, gdy nie gram siedzą w pudełkach i w czasie pracy w X360 rysują się)
    Co to może być?? 0.o?

2. Lotnik421 Xbox One

3. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A przy innych grach sie tak dzieje czy tylko przy RDR?

nabazgrane na LG - P500

4. spliff95

spliff95 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No właśnie przy innych nie...

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1