1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chłodzenie konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez roli3026, Luty 28, 2013.

1. roli3026

roli3026 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem konsolę i bardzo głośno chodzą wentylatory , rozkręciłem ją i zauważyłem że przewody od wentylatora nie sa podłączone do wtyczki (3 piny) tylko gdzieś do płyty chcę je spowrotem podłączyć tak jak powinny być lecz nie wiem które kabelki do jakich pinów w tej 3-pinowej wtyczce podłączyć a kabelki są 4 proszę o pomoc najlepiej zdjęcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skoro ktoś je tam przylutował to pewnie nie dla jaj ,zapewne nieorginalne i mają inne napięcie jak się nie znasz to nie ruszaj

4. roli3026

roli3026 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ktoś widocznie potrzebował lepszego chłodzenia a ja nie potrzebuje więc proszę o to by ktoś mi podał w jakiej kolejności te przewody powinny być we wtyczce 3 pinowej

5. Sokar

Sokar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, na własną odpowiedzialność.

Schemat z PC 3 PIN + 4 PIN kolory:

6. roli3026

roli3026 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sory ale mimo tego schematu dalej nie wiem o co chodzi bo przy wentylatorach w konsoli są 4 przewody a we wtyczce 3 prosze o konkretną odpowiedz

7. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak ty tego schematu nie rozumiesz to lepiej daruj sobie prościej już nie można i mówiłem ci że inne napięcie jest pewnie słabsze będą kręcić się wolniej i konsola się zagotuje ale co tam ty wiesz lepiej

8. sk00ti

sk00ti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Lepiej oddaj do serwisu, żebyś czegoś nie spalił. Prosty schemat.

Wczytywanie...

Poleć forum