1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

chłodzenie konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grzebcio33, Kwiecień 19, 2010.

1. grzebcio33

grzebcio33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Dużo czytam ze x360 ma z tym problem :mad: czy mozna jakaos mu pomóc nie rozbierajac konsolki np jakis wiatraczek na konsole skierowac ?:DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    konsolę postaw pionowo troszkę pomoże

4. daro1982

daro1982 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie, postaw pionowo, i nie w pobliżu sprzętu który również się grzeje, nie wstawiaj jej tez w jakąś wnęke ja to wielu robi. Ja mam swoją na komodzie, po lewej stronie nic nie stoji po prawej mam drukarkę w odległości ok 25cm, nigdy nie miałem z nią problemów jesli chodzi o przegrzewanie. Jeśli chodzi o chłodzenie to swojego czasu widziałem taki zespół wentylatorków montowany z tyłu konsoli ale czy to cos daje to nie wiem.

5. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Nie ma różnicy czy stoi pionowo czy leży poziomo. U mnie jak stoi pionowo mam większe zaniki tekstur w GTA4 i wieje zimniejszym powietrzem czyli źle odprowadza powietrze z radiatorów.. Wentylatory dolaczane z tylu konsoli jeszcze bardziej pogarszaja sprawe.

6. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Nic jej nie stawiaj. Wszystko jedno czy lezy czy stoi. A te dodatkowe chlodzenie to sobie daruj bo tylko zaklocaja prace powietrza w konsoli.

Nie przejmuj sie graj. Jak sie zepsuje oddasz na gwarancje.

7. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jarek przecież to nie możliwe że jak stoi konsola to zaniki tekstur masz, i zimniejsze powietrze leci to chyba lepiej że konsola lepiej się chłodzi ?

8. daro1982

daro1982 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    najwazniejsze jest to gdzie stoji, jednak ja uważam że pozycja pionowa jest najlepsza, chociażby z tego wzgledu że jak sami zauwazyliście to spód konsoli zawsze grzeje sie najmocniej. Pograj sobie godzinkę stawiając konsole pionowo a jak ostygnie postaw ją poziomo i znowu pograj godzine, sam oceń w którym przypadku obudowa jest bardziej nagrzana. Pozycja pionowa konsoli nie ma nic do doczytywania tekstur, jest to raczej oznaka zużytego lasera.

9. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    No ja tak mam ze wolniej sa tekstury odczytywane i nie gram z napedu tylko z dysku...

10. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ale to nie ma znaczenia jak gra chodzi w pionie czy w poziomie wszędzie tak samo

11. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jarek zwracam honor Grzebcio stawiaj w poziomie ;) jeżeli jasper to w poziomie

12. matheokk

matheokk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja trzymam w pionie, bo w moim najbliższym media markcie stoi już tak jedna konsola ponad 2 lata i nic jej nie jest, heh i ja biore z niej przykla:D

13. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Ja swoją postawiłem na 4 nakrętkach z pepsi, w poziomie oczywiście, stoi na półce od telewizora a obok dekoder HDTV i przez ponad rok działa bez zarzutu. Poprawa chłodzenia bez rozkręcania konsoli<wg mnie dobry> śmieszne ale praktyczne. pozdrawiam

14. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    nie ma co kombinowac z wiatrakami. wystarczy ze nie jest gdzies przy oknie gdzie swieci na nia slonce czy przy grzejniku, sprzecie tv (plaskie tv strasznie sie grzeją) itp. i zeby nie byla zastawiona jakas polka czy ksiazkami.

Wczytywanie...

Poleć forum