1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

chłodzenie konsolki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez beatamycha, Sierpień 12, 2012.

1. beatamycha

beatamycha Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    w domu
    Witam serdecznie
    Od pewnego czasu nurtuje mnie pytanie czy warto inwestować w takie cos: COOLER FAN (WENTYLATOR) DO XBOX 360 (2536736590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Czy taka dedykowana coolerka do xbox-a naprawde obnizy temperature w x-e nawet o kilka stopni? Czy podczas dzialania nie uszkadza w ajkis sposob konsoli? Słyszałam ze moze upalac gniazdo zasilania klocka. Niestey w tym temacie jestem zielona, prosze WAS o wyrozumialość i przyblizenie jak sprawa wyglada w oczach "expertów" :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    bylo naprawde miliony razy na forum... czy naprawde tak ciezko poszukac? to ci nic nie da a tylko wyrzucisz kase

4. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    to kur***** w czystej postaci . Jak autor pisał może spalić gniazdo i nic nie obniży temperatury. A po za tym pomyśl wiatrak na wiatrak czy to coś da ?

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    nie inwestuj w to, mam w domu sztukę i nie dość że to zrobione po kosztach to jakoś i temperatura mi nie spadła :D

Wczytywanie...

Poleć forum