1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chłodzenie na Rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez manutd319, Styczeń 9, 2015.

1. manutd319

manutd319 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie jak zwiększyć pracę wiatraków na rgh , bo nie potrafię odznaleść nigdzie tego, proszę o pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W jakim celu chcesz podnosić obroty? zmień w DL taget temp a nie baw się wentylem.

manutd319 lubi to.
  4. manutd319

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A w jaki sposób to zmienić , gdyż jestem zielony w tym temacie, posiadam dopiero kilka dni konsolę

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W dashlaunch: target temp.

manutd319 lubi to.
  6. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    U mnie na xboxie slim trinity jest tak zrobione jakoś to RGH, że wiatraki pod auto są cały czas na najniższych obrotach nawet jeśli ustawię temperaturę jaką mają utrzymać i jest za gorąco. U siebie wszedłem w dashlaunch i ustawiłem wiatrak na stałe 40%, jest cicho i chłodno. Jeśli nie masz konfiguratora dashlauncha (tak jak u mnie było) to wystarczy, że sobie pobierzesz najnowszy dashlaunch i odpalisz instalkę. Jeśli masz taką samą wersję jak jest wgrana na konsoli to zamiast instalacji wszystkiego od nowa tylko pokaże Ci się konfigurator i tam sobie wyklikasz interesujące Cię opcje w języku polskim.

manutd319 lubi to.
  7. manutd319

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok, dzieki za pomoc, ustawiłem już i temperatura spadła

Wczytywanie...

Poleć forum