Chłodzenie, pomóżcie!

drwota

Użytkownik
Użytkownik
Masz najstarszą płytę główną, czyli Xenon'a. Raczej żadne dodatkowe wentylatorki itp już nie pomogą. Ja bym na Twoim miejscu (tak jak pisali inni) przerobił lub nie i konsolę po prostu sprzedał, bo prędzej czy później i tak się zepsuje.
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Moim zdaniem przydatniejszą rzeczą od tandetnej podstawki chłodzącej jest nieco mniej tandetny intercooler, który montuje się z tyłu konsoli



proponuje jeszcze podnieść konsole i ustawić ją na zakrętkach lu gumkach do scierania (sama tak mam), pomóc moze pomoże, ale nie zaszkodzi, po za tym pręedzej czy później RoD się pojawi na 100% no ale cóż, co do tego intercoolera, to na pocieszenie powiem że mój kolega własnie korzysta z czegoś takiego a ma konsolę z 2006 roku i jeszcze RoD'a się nie dorobił.
Spróbuj mi jeszcze raz gdzies polecić ten szmelc to ci wpakuje warna!!

Kolego, najłatwiej będzie sprzedać do JTAG'a. Kupić nową. Sprzedawaj póki działa.
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Wkopałeś się w niezłe g**** !
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No Ci powiem że przesadziłeś, zwłaszcza że szykują się kolosalne obniżki nowych Jasperów...
Ja w swoim Jasperze zmieniłem pastę termo przewodzącą, wentylatorki na Whisper'y Max'y i dodatkowo zamontowałem radiatory na kości pamięci i ANA/HANA. Kosztowało mnie to 100zł.

Żadne śmieszne podkładki (do laptopów) i intercoolery nie pomogą, a mogą namieszać jedynie, zwłaszcza intercooler.

Jak już coś zmieniać to najlepiej zacząć od pasty, ale w Twoim przypadku nawet bym tej konsoli nie ruszał.
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś próbował chłodzenie cieczą Xbox'a? Ma ktoś taki zestaw w domu :p? Chętnie bym coś takiego zmontował.
 

Piachu007

Użytkownik
Użytkownik
ja mam xenona już 2 lata i gram dosyc często. Więc polecam ci wymiane pasty termoprzewodzącej, podkręcenie wentylatorów zmiana radiatorów. To wszystko możesz zrobic w pierwszym-lepszym serwisie,
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Właściwie pomóc ci mogą tylko zabiegi od tego pana powyżej.
Żadne podstawki chłodzące, żadne intercoolery.
IMHO powinieneś sprzedać to komuś do JTAG albo sam sobie go zrobić, bo nic innego nie zdziałasz
 

Creed

Użytkownik
Użytkownik
haha jesteś frajer sory :p Teraz arcade jasper nowy kosztuje max 699 zł

A jak wyjdzie xbox 360 slim to napewno stanieje bo czytałem i będzie kosztował około 501 zł

No cóż mogę powiedzieć miłego RRODA bo jest to więcej niż pewne graj póki działa i nie kupuj coolerów ani innych gównien bo szkoda kasy już lepiej kupić loda i go w*******ić niż na ten badziew
 

Virgilio

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś próbował chłodzenie cieczą Xbox'a? Ma ktoś taki zestaw w domu :p? Chętnie bym coś takiego zmontował.
Hehe chlodzenie ciecza... sam ciekly azot by kosztowal drozej niz xkloc :D A pozatym wyobraz sobie xbox z 2 kominami.. jeden na CPU drugi na GPU :D. Po takim chlodzeniu trzeba by bylo kombinowac podkrecic parametry xboxa (OC) :D

Co do tematu: Wystaw na allegro super tania konsola xbox 100% sprawna i moze jakies napalone dziecko sie skusi :). Wystaw za cene 200-300zl bo wiecej za niego nie dostaniesz
 

Do góry Bottom