1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chłodzenie - Radiatory.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez drag_op, Kwiecień 23, 2010.

1. drag_op

drag_op Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Milicz
    Witam.
    Z tego co mi wiadomo i patrząc na logike to radiator od GPU z Falcona jest lepszy od xenonowego bo posiada HeatPipe.
    A jakby w Falconie zastosować radiator na CPU od xenona?
    Ten xenonowy od CPU wygląda jakby troche lepiej targał ciepło niż od Falcona bo posiada także heatpipe.
    Co o tym myślicie aby do Falcona założyć radiator od Xenona na CPU?

Jeszcze mam taką jedna sugestie aby zamiast ori w falconie na CPU dać od GPU z xenona (ten plaski bez heatpipe) + wtedy na obydwa radiatory 80x80 wentylatorki.
    Co o tym sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Matthew_7

Matthew_7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    inwencja dowolna, ale w każdym z tych przypadków musisz przebudować układ odprowadzający ciepłe powietrze z konsoli.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    ze co? :p wystarczy przelozyc radiatory i tyle.

5. drag_op

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Milicz
    To nie jest problem przerobić tunel. będzie zakupiony drugi to coś się pospawa.
    A Właśnie może ktoś mi powie który radiator będzie wydajniejszy na CPU? Od Xenona czy Falcona?

6. Serwis24lw

Serwis24lw Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Od xenona

7. Kris22

Kris22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak takie przeróbki chcesz robić to weź od vw znajdź na złomie chłodnice :E wiem z yt ,że ludzie takie dziwne przeróbki robili i o dziwo chłodziło - ew. jak to jakiś starszy zatop go w olej mineralny ;)

8. drag_op

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Milicz
    Myślałem nad wodnym z pompki od pieca i chłodnicy oleju od Corrado.
    Ale pierw to na PC musze wytestować :D Bloczki prawie mam :) Chociaż do xboxa dorobienie bloczków to bedzie troche pałowania.
    Oleju nie chce no bo jednak troche miejsca bedzie zajmowac..

9. Pabcio

Pabcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Ja w moim xenonie mam radiator z heatpipe na GPU i heatpipe na CPU. Efekt taki, że konsola nie miała nigdy RRODa na standardowym chłodzeniu, ale po 2 latach użytkowania zaczęła łapać białe pasy więc została zabezpieczona w 100% przed RRODem. Tak więc heatpipe trochę daje, ale jeśli ma to być jedyna zmiana to gra nie warta świeczki.

Wczytywanie...

Poleć forum