1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chłodzenie RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz2111, Sierpień 26, 2012.

1. Mateusz2111

Mateusz2111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, czytałem nieco na temat chłodzenia po dokonaniu RGH. W FSD wiatraki mam ustawione na auto a temperatura max z jaką się jak dotąd spotkałem to 71 C na CPU. Czy taka temp nie jest za wysoka? Mam jeszcze jedno pytanie czytałem że wiele osób ustawiło chłodzenie na 50% lecz u mnie nie ma do wyboru takich obrotów, po auto od razu jest 65% a ta wartość jest już chyba zbyt wysoka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jest już temat o tym

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Kiedyś ustawiło , lecz w nowym FSD już nie ma takiej możliwości , najmniej jest 65%. Jedynie pozostała zabawa w najnowszym DL.

Wczytywanie...

Poleć forum