1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chłodzenie w Falconie - pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Raphael, Lipiec 4, 2011.

1. Raphael

Raphael Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam! Mam 3 pytania dotyczące chłodzenia w Falconie.

1. Czy istnieje poradnik, jak i na co wymienić części odpowiadające za chłodzenie, w Falconie?
    2. Czy to jest normalne, jak ciepłe/gorące powietrze leci tylko z tyłu konsoli, a po bokach itp. takie chłodne?
    3. Czy na chłodzenie wpływa również to, że X360 Falcon działa na zasilaczu 203W, a nie, jak powinien, na zasilaczu 175W?

Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ad2. z boków pobierane jest powietrze, z tyłu są tylko wiatraki, które wydmu****ą ciepłe.

4. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    1.Części się nie wymienia (inżynierowie już to obliczyli),najwyżej pastę na CPU i GPU.
    2.Chłodne powietrze jest zasysane z boku ,ochładza radiatory a wentylatory wydmu****ą nagrzane powietrze z tyłu.
    2.W tym przypadku moc zasilacza nie ma znaczenia,konsola pobiera tyle ile potrzebuje.

5. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    zgadzam sie z przdmówcami w 100%. falcon to nie jest złom mam już go 3lata i działa w 100% i raz mi sie zaciał jak grałem 13 i jeszcze w lato 30 stopniowy upał;))

6. Raphael

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @Up
    Nic nie mówię o Falconie, że to złom itp., tylko chodzi mi o to, żeby w razie czego przedłużyć jego byt ; )

Czyli dolegliwości Falcona są związane tylko z pastą termoprzewodzącą? Ofc nie wliczając RRoD i E74, które w przypadku Falconów nie są takie częste.

7. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Zmień paste na CPU i GPU i uszczelnij tunel. U mnie falcon już prawie 3 lata bez awarii chodzi i czasem nawet po 12 godz.

8. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ustawiasz w miejscu aby był swobodny przepływ powietrza.
    Nie w jakichś półkach czy wnękach,nie na gęstym dywanie .
    Z zasilaczem to samo.W zasilaczu też jest wentylator chłodzący.

9. Raphael

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki chłopacy za odpowiedzi i rady. Naprawdę się przydadzą. Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum