Chłodzenie Xbox 360 - przeróbka, czy spali mi się Xbox ? HELP :)

Analll666

Świeżak
Świeżak
Witam, ( moja konsola to jasper zasilacz 150W )

" Pan ", który to sprzedawał twierdził, że do jaspera będzie pasowało ... a teraz nie opłaca się tego odsyłać i muszę kombinować.

Mam pytanie dotyczące chłodzenia Xbox 360. Kupiłem takowe chłodzenie lecz nie mogę podłączyć do niego zasilacza od X-a ( wtyczka nie pasuje ) ... do Xboxa normalnie wchodzi i jest do niego podłączony i wygląda tak :




Wejście gdzie chce podłączyć zasilacz do chłodzenia wygląda tak :




A tutaj złącze, które wchodzi w Xboxa :




Moje pytanie, czy mogę " wyłamać / przerobić " tą wtyczkę gdzie wchodzi zasilacz w chłodzenie ? - czy konsola mi się nie spali ?

Pozdrawiam ~~
 

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak, wez to sprzedaj jak najszybciej... konsoli te dodatkowe chlodzenie NIE POMOZE !! jedynie moze zaszkodzic.
 

Analll666

Świeżak
Świeżak
Jednak kilka stopni mniej dzięki chłodzeniu jest.

Proszę o jakieś sugestie dotyczące tematu.
 

Kakashi

Banned
jaspery się nie psują na rrod więc nie wiem po co ci to i to jest stary patent który nic nie daje i kiedyś za to na live leciały bany :) najlepiej to oddaj jak jest tak opcja lub sprzedaj bo to nic ci nie pomoże i nawet zaszkodzi
 

Analll666

Świeżak
Świeżak
Proszę o jakieś sugestie dotyczące tematu.*

Opcja sprzedaj oddaj nie wchodzi w grę, a skoro już to badziewie kupiłem za grosze to nie powiesze go na ścianę tylko chcę podłączyć i zobaczyć czy coś pomaga.

Mam jtaga więc w prosty sposób sprawdzę temperatury konsoli.
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
to jest stary patent który nic nie daje i kiedyś za to na live leciały bany :)





A co do tematu, to raczej nic sie nie stanie jak podmienisz ta wtyczke. Jak ogarniasz na tyle, zeby sie za to zabrac to co Ci szkodzi sprobowac?
 

RuNNer

Banned
Mowia ci, wez to schowaj do szafy. To zaszkodzi a nie pomoze konsoli.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.
 

Analll666

Świeżak
Świeżak
Rozumiem czyli spróbuję umiejętnie wyłamać to co przeszkadza te wtyczce i konsola się nie spali czy tak ?
 

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
A w kerym miejscu ma Ci sie spali o_O wez sie zastanow...
 

TigraTeam

Banned
Tak nie spali sie,chyba ze od tych turbin sie zapali:p
 

Analll666

Świeżak
Świeżak
Vegeto .... nie wysyp się tylko z opakowania.

Dobra to dzięki za dwie porady od #bgszef! oraz !TigraTeam. Dzięki też za całą resztą spamu i nabijaniu postów.
 

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
To nie jest nabijanie postow tylko dobra rada dla ciebie, kilka osob ci to powtarza =='
A spam to predzej ty robisz, ze tak powiem 'nie mądrymi' pytaniami, pytasz o sprawy oczywiste o_O i tak jak ktos wczesniej napisal predzej ci sie spali od tej turbiny niz od wylamania plastiku...
 

Analll666

Świeżak
Świeżak
Widzę, że nie kumasz o co mi chodzi. Wiem, że od plastiku nic mi się nie spali, chodzi o to, że stara wtyczka jest od core a nowa z jaspera i czy w nich nie ma jakichś zmian lub czegoś podobnego co mogło by zaszkodzić.

A to co piszą inna ( nie podłączaj i tak dalej ... ) nie dotyczyło mojego tematu więc mi to wisi.

Pozdro 600
 

Do góry Bottom