1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chłodzenie xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mRb, Sierpień 2, 2011.

1. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Witam. Mam pewne pytanie. Czy taki dodatkowy wentylator zapobiega rod? Chłodzi on wystarczający sposób,a żeby konsola się nie zagrzała?
    Zdjęcia ImageShack Album - 2 images Z góry dziękuje za pomoc. Wiem, że zdj trochę słabej jakości ale innych niestety nie miałem. Właściciel tej konsoli piszę mi również, że oprócz tego wiatraczka jest poprawione chłodzenie, ale w jaki sposób można to zrobić jeżeli jest to konsola z 2006 roku?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zrobil kilka modyfikacji chlodzenia.co troszke chroni przed roddem jeszcze mozesz dokupic laptopowa podkladke chlodzaca pod dol konsoli pozdr

5. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Nie pisz głupot te wszystkie podstawki i coolery to jeden wielki shit tylko konsole sobie tym zajedzie. Najlepiej jakiś wiatraczek dodatkowy zainstalować.

6. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Ehh, to zbedne wydawanie kasy, nic ci to nie da. Jesli konsola ma pasc, to padnie :)

7. AFT

AFT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Dodatkowe chłodzenie nic nie daje!!! Nawet na wodnym chłodzeniu i temperaturach rzędu 30 stopni na rdzeniach RROOD dopadnie konsole...

8. lepsi

lepsi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pesymistom juz podziękujemy
    ustaw wiatraczki na 12v (najlepioej na zewnetrznym zaislaniu )jakiś zasilacz musi na nim pisac 12V wieksze napięcia nie polecam sa bardzo głośne,
    uszczelnic tunel,zmienic paste( chyba ze nie potrafisz to odpusc sobie),i konsolka bedzie chlodna

9. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To nie pesymizm, tylko realizm, ale mam pomysł! Jeśli ktoś ma za wysokie temperatury, to niech wsadzi konsole do lodówki. Na pewno nie będzie się grzała.

Wczytywanie...

Poleć forum