1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chłodzenie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MM314, Październik 21, 2009.

1. MM314

MM314 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Witam, oddałem konsole to serwisu z e74 (prywatny) przyszła wszystko ok tylko zostało zmodyfikowanie napięcie wiatraków do 12v i teraz jest głośna jak odkurzacz, czy jest jakiś sposób by znów było 5v.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    kupic na allegro glowny wentylator od kogos do X 360 i wymienic, albo kable laczyc na nowo.

4. gomatekgo

gomatekgo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bez lutowania się nie obejdzie. Polecam przelutować wentylatory tak jak były standardowo bo nie mam pojęcia jak dokładnie masz je tam zasilone na te 12v. Ew. kup jakieś podobnej wielkości tylko bardzo ciche, do pc, będą pracowały na 12v- chłodziły dużo lepiej a będą nawet cichsze od standardowych.

5. VV44

VV44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czarnystok
    masz gwarancje zapewne na 3 miesiące niech poprawiają jak wsadzili ci kupę

6. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    przelutuj żasilanie tak jak było bo teraz chodza na max obrotach i dlatego tak chucza.Jak sie nie znasz na tym to oddaj im do poprawy albo popros o zamontowanie regulatora żebyś sam mógł ustawiać prędkośc wiatraków.Bedziesz miał wtedy ciszej.

7. siwol

siwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój Xbox 360 Elite Falcon 120GB trochę się grzeje przy tych upałach i nie wiem właśnie czy nie dokupić mu jakiegoś chłodzenia ogólnie obiecująco wygląda to chłodzenie Wewnętrzny system chłodzący procesor oraz układ graficzny XCM Core cooler v2, czerwony ale cena chyba trochę przesadzona jak na dwa kabelki dwa wentylatory i stelaż plastikowy na te wentylatory. Może ktoś ma lepszy pomysł ? Chodzi o to by nie wyjmować napędu bo nie sztuka wywalić napęd i wrzucić tam ogromny wentylator. Ogólnie widziałem takie rozwiązanie http://i199.photobucket.com/albums/aa90/evans112682/100_4049.jpg no i w miejsce tego kwadratu można by dorzucić jeden mocny wentylator i porobić dziurki w obudowie by była wentylacja, ale tego nigdzie nie ma. Jakie wy macie pomysły lub sposoby na dobre chłodzenie Xboxa i tanie

8. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kolego, ciężko się wypowiadać w tym temacie....
    No cóż, chłodzenie może coś pomóc, ale nie musi. Nikt Ci nie zagwarantuje ,że Twój FALCON nie padnie z takim chłodzeniem...
    Pytanie tylko czy warto ładować kasę , bo nie wiadomo czy przyniesie to zamierzony efekt.

9. siwol

siwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na innych forach czytałem, że redukcje były o 15% chodzi o to by jak najbardziej oddalić się od RROD. Bo im bardziej te temperatury rosną tym im bliżej do 3 czerwonych diod, a tego bym nie chciał bo sprzęcik mam elegancki :D

10. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
  11. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Jeśli masz pieniądze na takie rzeczy to możesz spróbować.
    Nikt jednak Tobie zagwarantuje, że takie 'cudo' będzie działać.

Co jednak mogę polecić, zestaw takich radiatorów: Zalman ZM-RHS1 VGA - ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław
    Montowałem takie w jednej konsoli i było troszkę lepiej.

Wczytywanie...

Poleć forum