1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chlodzenie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez hersheys50, Październik 8, 2008.

1. hersheys50

hersheys50 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam takie pytanie odnosnie chlodzenia. Otoz pojawil mi sie slynny Rrod (3 lampeczki) i wiadomo katastrofa, konsola po gwarancji a szkoda hajsu na naprawe wiec pomyslalem ze sam sie pobawie. Rozkrecilem xboxa oblukalem i zainteresowalo mnie chlodzeni zeby przelozyc wiatrak na druga strone zeby wdmuchiwalo zimne powietrze do konsoli zamiast na odwrot. Wlaczylem konsole na jakis czas ochlodzila sie i problem Rrod znikl, co to moze z naczyc, czy konsola w najblizszym czasie mi sie niespierdoli od przelozenia wiatraka i takiego wdmuchiwania powietrza ????

2. Lotnik421 Xbox One

3. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Chlodzenie

Kilka osób miało taką sytuację że wyskoczył Rrod wyłączyli konsole odczekali trochę i problem znikł ale za jakiś czas na 100% dostaniesz rroda i już nic nie zrobisz .... Problem Rroda nie polega tylko na Przegrzaniu ;]

Wczytywanie...