1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chłodznie konsoli - problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez subik187, Kwiecień 19, 2009.

1. subik187

subik187 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Cześć.
    Mam konsole z 2006 roku, od 2 miesięcy konsola zaczęła się zacinać podczas grania, po rozkręceniu konsoli oraz zdjęciu radiatorów zauważyłem prawie brak pasty termoprzewodzącej, więc udałem się szybko do sklepu i kupiłem Arctic Silver 5 wyczyściłem dokładnie starą pastę i nałożyłem nową. Uszczelniłem również tunel wentylacyjny tak jak to było opisane w jednym z poradników na tym forum. Lecz niestety gry nadal się zacinają, o dziwo jeśli zmodyfikuje chłodzenie do 12v można na niej grać 5 h i ani razu się niezatnie, wszystko ok tylko że ja najcześciej gram w godzinach nocnych i próbowałem zmodyfikować chłodzenie przynajmniej do 9v ale wtedy się zacina.

Co do pasty niewiem czy działa nie znam się na tym wiem jedno, że teraz szybciej się nagrzewają radiatory i po paru minutach są gorące jak żelazko :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    jaki jest cel tematu?pytasz o cos(chociaz pytania niewidac),zalisz sie,chwalisz?

4. subik187

subik187 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    nie poprostu nie kumam co jest nie tak z tym chłodzeniem skoro dopiero na 12v sie nic nie zacinaa a na niższych się nie da grać

5. cocieto13

cocieto13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    moze radiatorki sie rypia czy cos ?? bo prawdopodobie konsola nie dostaje zimnego powietrza prawie wogole. Hmm nie masz z kad wziasc jakis radiatorkow nawet pozyczyc i wtedy sprawdzic ??

6. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Im radiator jest cieplejszy tym lepiej odprowadza ciepło.

7. GreeN_DG

GreeN_DG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Wyczyść radiatory. Sprawdź dokładnie powierzchnię styku układu i radiatora. Jeszcze raz nałóż pastę, lub dodaj jej jeszcze trochę.

8. subik187

subik187 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Green: chyba właśnie tak zrobię a jeśli nie pomoże to w boku wytnę dziurę i wstawię tam wentylator 12 cm. bo ogółem to 12v mi by nie przeszkadzało gdyby nie to że ja lubię grać w nocy a cooler'y są strasznie głośne

9. Pabcio

Pabcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    O to Ci chodziło? :)

Jest to konsola z 2006r. Efekt? Duużo chłodniejsze radiatory. Przedtem gdy się ich dotykało to parzyły, a teraz czuć, jakby dotykało się człowieka ze stanem podgorączkowym :p

10. subik187

subik187 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Pabcio: o to chodziło Masz genialną modyfikacje ;) pozdrawiam :)

edit: problem rozwiązany, pochodziłem trochę po google i wyczytałem ze pastę należy wygrzać do 50-200godzin a potem działa miodzio.

Wczytywanie...

Poleć forum