Chowajcie swoje kury! Farming Simulator 2013 nadjeżdża na konsole i po polsku!

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak


Jedna z dziesięciu najchętniej kupowanych w Polsce gier powraca w nowej odsłonie. Zaorać i obsiać kolejne platformy.

W środku znajdziemy m.in. odświeżoną oprawę graficzną, możliwość stawiania budynków, licencjonowane maszyny rolnicze i interaktywny drób. Nie grałem zbyt dużo w poprzednie części i to ostatnie jest podobno całkiem istotne dla miłośników serii.

Będzie też tryb dla wielu graczy.

Wersja pecetowa ukaże się na przełomie 3 i 4 kwartału, konsolowe nieco później. Wydawcą w Polsce jest firma CD Projekt.

Konrad Hildebrand

polygamia.pl




Pewnie wielu ludzi pojedzie tutaj pomysł z Symulatorem farmy na konsolę,ale mi się pomysł podoba :)
Grałem we wcześniejsze tytuły i zabawy jest co nie miara,a tryb online jeszcze tą zabawę podwoi...

Będzie tak jak z simsami dużo ludzi grało,ale mało osób się przyznaje :p
 

Uve xxl

Użytkownik
Użytkownik
heh i tak nic nie pobije Harvest Moon :)
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Up@

Harvest Moon : Back to Nature .... nigdy nie zapomnę tej gry ^^ Ile to ja bym dał aby zagrać w nią na konsoli M$
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Haha, tego jeszcze nie bylo! :)
Czyzby zachecali farmerow do kupna x360?
 

Yahu

Użytkownik
Użytkownik
A dopiero co grałem w tę grę na swoim lapku ale, że jest stary to się zacina i tak sobie myślałem, że fajnie by było w to pograć na X bo przynajmniej by mi się nie zacinała...
Wchodze a tu news, że pojawi się na konsoli -super. :) Jak będzie w normalnej cenie ( do 130 zł) to kupuje z miejsca nówkę. :D

@up
Po co rolnikom taka gra, skoro mają to na co dzień?
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czekałem na to z utęsknieniem. WRESZCIE! Dreams come true! Już rozgrzewam swoją konsolę! FS2013 > długo długo nic > Diablo III :D
 

modem12

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda że nie wpadli na to twórcy 18 Wheels of Steel i Euto Truck Simulator
 

V.V

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z przyjemnością zasiądę w fotelu i odpalę ten oto tytuł. :)) Jestem ZA!.
 

x360gltich

Użytkownik
Użytkownik
Mogli by wypuszczać takie symulatory na konsolę częściej. Nie pogardziłbym grami typu: Bus Simulator, 18 Wheels of Steel, Trainz itd.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja bym się nie obraził jak bym dali Trainz Simulator :) grało się na PC :)
 

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda że nie wpadli na to twórcy 18 Wheels of Steel i Euto Truck Simulator
O Panie Euro Truck Simulator na X'a z multiplayerem. Wyobrażacie sobie to fani ciężarówek ? Jazda po 2 lub 3 w jednej firmie, jadąc jeden za drugim.
 

Do góry Bottom