1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chwilowa wymiana kontami.

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez włatca_trawnikuf, Wrzesień 24, 2016.

1. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    132
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    Chciałbym się zapytać aby nie dać się wydymac.
    Mam ofertę zamiany kontami czasowo i tu moje pytanie czy muszę logować się w tle czy ustawić jako domowa ?
    A co jeżeli druga osoba będzie chciała mnie oszukać i ustawi konsole jako domowa ?
    Wytłumacz mi to ktoś konkretnie bo niby to rozumiem a nie roxumiem

Wysłane z mojego SM-T285 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zawsze podziwiałam ludzi, którzy nie bali się wymieniać swoim kontem z kimś obcym, że jak Cię ktoś zrobi w wała to tracisz wszystko. Ogólnie to sobie dobrze pozabezpieczaj konto jak już tak bardzo chcesz się wymieniać tylko zadaj sobie pytanie czy na prawdę warto dla jednej gry w razie W tracić wszystko co się ma na koncie ;) Ja mam jakieś zabezpieczenie na koncie, że cokolwiek jest u mnie zmieniane to mi przyjdzie sms/mail oraz w aplikacji na androida, która się zwie Konto Microsoft i tam muszę zatwierdzić kodem na jakąkolwiek zmianę na moim koncie. Przy zakupach często mi to wyskakuje. Ja te ustawienia zmieniałam na stronie MS, ale już nie pamiętam dokładnie gdzie. Co do wymiany to musicie sobie nawzajem ustawić domową konsolę jeśli zamierzacie grać na swoich kontach. Ty na jego koncie domową, on na Twoim domową. Ewentualnie może zalogować konto w tle Twoje, ale z chwilą gdy Ty się zalogujesz na konsoli jego wywali z gry i odwrotnie.

włatca_trawnikuf i mrok lubią to.
  4. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    132
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    No właśnie o taką odpowiedź mi chodziło bo coś, i tu w tym wszystkim nie pasowało.
    Ze szwagrem, robię tak jak napisałaś bo mu ufam i opisał mi to bardzo dokładnie @krzys1990 ale zastanawiało mnie to jak ludzie robia te wymiany między sobą skoro to ryzykowne.
    Mam te wszystkie zabezpieczenia co ty czyli aplikacja itp ale wydawało mi się to zbyt piękne aby było prawdziwe.
    Dobra temat uważam za wyjaśnione,teraz wiem ze trzeba gry na innych kontach kupować i się wymieniać :-D

Wczytywanie...

Poleć forum