Chwilowe przycinanie się gier podczas odczytu...

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Od paru dni mam następujący problem z konsolką. Zauważyłem, że gry podczas odczytu z płyty się chwilowo przycinają (może na 0,5 s) co nie daje już takiej frajdy z grania co kiedyś... Czym może być problem spowodowany? Gry wypalam zawsze ImgBurn`em na płyte Verbatim z prędkością 4x. Dodam, że posiadam konsolę arcade falcon, NXE, ixtreme 1.41 i wcześniej tego problemu nie zauważyłem...

Dzięki za pomoc, pzdr
 

Bartekszym

Użytkownik
Użytkownik
Zobacz czy masz porysowaną plyte!! Ja tak mialem i mialem lekkie przycinania
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Płyty czyściutkie, żadnych rys, napęd Benq, a gry strasznie zamulają
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
naped siada..... zainwestuj w dysk i NXE
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
naped siada..... zainwestuj w dysk i NXE
Już by napęd siadał? Konsola ma pół roku dopiero... Jak padnie to na jaki napęd wymienić? Czytałem, że najlepszy to LiteOn.
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Już by napęd siadał? Konsola ma pół roku dopiero... Jak padnie to na jaki napęd wymienić? Czytałem, że najlepszy to LiteOn.
bo najnowszy, dlatego najlepszy. a może to sama prędkość nagrywania. teoretycznie z prędkością 4x można też nagrywać ale skłonny byłbym do tego mając dobrą nagrywarkę. a jak z grami nagranymi z 2.4x??
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
bo najnowszy, dlatego najlepszy. a może to sama prędkość nagrywania. teoretycznie z prędkością 4x można też nagrywać ale skłonny byłbym do tego mając dobrą nagrywarkę. a jak z grami nagranymi z 2.4x??
Nie nagrywam 2.4, bo dla mnie to strata czasu, a poza tym zawsze było ok, dopiero od nie dawna nie za dobrze działa... Najbardziej to widać w NFS Undercover...
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zmien naped w PC , bo to ten naped siada .
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Zmien naped w PC , bo to ten naped siada .
Czy aby na pewno ten napęd siada? Nagrywarkę kupiłem w lipcu 2008 i jest to model LG. Wydaje mi się, że to jednak coś z konsolą, kiedyś gta dobrze chodziło a teraz w niektórych miejscach podczas odczytu nie widać takie płynności jak kiedyś, a płytkę mam czyściutką. Narazie się wstrzymam...
 

pawel92g

Użytkownik
Użytkownik
Nie nagrywam 2.4, bo dla mnie to strata czasu, a poza tym zawsze było ok, dopiero od nie dawna nie za dobrze działa... Najbardziej to widać w NFS Undercover...
A czy, aż taka wielka różnica jak nagrasz 2,4x a 4x ? Następną grę nagraj 2,4x i zobacz jak będzie chodzić.
 

Do góry Bottom